10G, 100G, 200G HZ Multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplekser sprzęt System cena

10G, 100G, 200G HZ Multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplekser sprzęt System cena

Sopofiber w grubej fali dywizji Multipleksery (Multi Mode CWDM) wykazują niskie straty i niezawodne działanie.

Function

Sopofiber w grubej fali dywizji Multipleksery (Multi Mode CWDM) wykazują niskie straty i niezawodne działanie. Urządzenia te Pokaż szeroki passbands i wysoką izolację, dzięki czemu nadaje się do pracy z laserami niedrogie, niechłodzonych. Pokoje oferują maksymalnie 4, 8 lub 16 kanałów niskiej dyspersji, tym samym umożliwiając o dużej pojemności, tanich produktów dla rynku CATV i metra /.

Łatwo konfigurowalne, SOPO CWDM można skonfigurować ze standardowej listy opcji pakowania i złącza.

Funkcje

• Lowinsertionloss

• lHigh kanał izolacji

• Niskie polaryzacji zależne od utraty

• Wyjątkowa niezawodność i stabilność

Aplikacje

• Dostęp do sieci

• Metro WDM systemów

• Sieci przedsiębiorstwa

Specyfikacja

Element

Jednostki

Parametry

Notatki

Zakres długości fali

nm

1260~1620

Kanał skupia się (ITU lub ITU + 1)

nm

1270/1290... 1610 lub 1271/1291... 1611

Kanały

ch

4

8

16

Pasma przepustowego

nm

≥ +/- 7

Pasma przepustowego Ripple

dB

≤ 0.5

Tłumienność kanału

dB

2.0

2.8

5.5

Opcjonalne wyraźnej utraty wstawiania

dB

1.8

2.6

5.0

Izolacji (kanału)

dB

≥30

Izolacji (nieprzylegające kanału)

dB

≥ 50

Polaryzacja zależy od utraty

dB

≤0.2

Rozrzut działa Tryb polaryzacji

PS

≤0.2

Zysk kierunkowy

dB

≥45

Straty odbiciowe

dB

≥40

Moc optyczna

mW

≤ 500

Zakres temperatury pracy

0C

-5-70

Zakres temperatury przechowywania

0C

-40 do + 85

Włókna typu

50/125 lub 62,5/125 MMfiber

Wymiary (L x b x H)

mm

100 x 80 x 10

140 x 114 x 18

ABS

* Wszystkie dane techniczne oparte są na urządzeniach bez łącznika.

* Specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Informacje o zamawianiu

CWDM

X

XX

XX

X

X

XX

Międzykanałowy

Liczba

Kanały

1 kanał

Włókna typu

Długość włókien

Złącza we/wy

C = siatki CWDM

04 = 4 kanał

08 = 8 kanałów

16 = 16-kanałowy

18 = 18 kanał

N = N kanał

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = specjalne

1 = gołe włókna

2 = 900um

z luźną tubą

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = Określ

0 = brak

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = Określ


Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę fachową, SOPO jest znany jako jeden z największych producentów 10 g, 100 g, 200 g hz multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplekser urządzenia systemu cena za swoją wysoką jakość i niskie ceny produktów i doskonała obsługa. Należy kupić tanie produkty wyprodukowane w Chinach z naszej fabryki.

Hot Tags: 10g, 100g, 200g hz multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplekser systemu cen producentów sprzętu, fabryki, wykonane w Chinach, jakość, niskie ceny, Tanie
Produkty powiązane
Skontaktuj się z nami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Chiny

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

Adres e-mail: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop