1310nm, 1470nm 220m, 10km Dom urządzenie nadawczo-odbiorcze 10gbase Gigabit SFP Zx Gbic SFP Fiber kabel złącze zasilacza

1310nm, 1470nm 220m, 10km Dom urządzenie nadawczo-odbiorcze 10gbase Gigabit SFP Zx Gbic SFP Fiber kabel złącze zasilacza

Transceiver 10GBase-LRM X2 (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM) produktu szczegóły OEM i celnej współpracując z wiele światowej klasy producentów OEM ponad 8 lat.

Function

Transceiver 10GBase-LRM X2 (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM)

Szczegóły produktu

Numer części

X2-10GSR-31

Nazwa dostawcy

Fiberstore

Typ formularza

X2

Szybkość przesyłania danych maks

10 GB/s

Długość fali

1310nm

Kabel max odległość

220m

Interfejs

SC duplex

Elementy optyczne

FP 1310nm

Typ kabla

MMF

DOM pomocy

Tak

TX Power

-6.5 ~-0.5dBm

Czułość odbiornika

andlt; -14.4dBm

Zakres temperatur użytkowych

0 do 70° C (32 do 158° F)

Kod taryfy celnej HTS

8517706000

OEM andamp; Celne

Partnerstwo z wiele światowej klasy OEM producentów ponad 8 lat, Sopofiber jest w stanie zapewnić dostosowanych i opłacalnych rozwiązań wysokiej jakości dla wszystkich potrzeb i specyfikacji, w tym optyczne projekt, konstrukcję mechaniczną, płyty obwodów drukowanych (PCB) układ i projekt elektryczny, oprogramowanie andamp; Firmware'u, zintegrowanego zestawu, określonej etykiety, itp. Z zalegającą sprzedaży oraz opinie klientów korzystne Sopofiber rozwija się szybko na świecie i staje się wiodącym dostawcą branży komunikacji optycznej. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami, prosimy o kontakt z nami.

Andamp opakowania; Etykietowanie

To łatwe do podjęcia i dobrze chronione urządzenie nadawczo-odbiorcze pakiet został oznakowany i oznaczone bysopofiberas domyślne. Niestandardowe etykiety lub pakiet rozwiązania są dostępne jako żądanie.

Transceiver 10GBase-LR X2 (SMF, 1310nm, 10 Km, SC, DOM)

Szczegóły produktu

Numer części

X2-10GLR-31

Nazwa dostawcy

Fiberstore

Typ formularza

X2

Szybkość przesyłania danych maks

10 GB/s

Długość fali

1310nm

Kabel max odległość

10km

Interfejs

SC duplex

Elementy optyczne

DFB 1310nm

Typ kabla

SMF

DOM pomocy

Tak

TX Power

-8,2 ~ 0.5dBm

Czułość odbiornika

andlt; -14.4dBm

Zakres temperatur użytkowych

0 do 70° C (32 do 158° F)

Kod taryfy celnej HTS

8517706000



Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę fachową, SOPO jest znany jako jeden z największych producentów 1310nm, 1470nm 220 m, 10 km dom urządzenie nadawczo-odbiorcze 10gbase gigabit sfp zx gbic sfp fiber kabel złącze zasilacza dla jego wysokiej jakości i produktów o niskiej cenie i doskonała obsługa. Należy kupić tanie produkty wyprodukowane w Chinach z naszej fabryki.

Hot Tags: 1310nm, 1470nm 220m, 10km dom urządzenie nadawczo-odbiorcze 10gbase gigabit SFP zx gbic SFP fiber kabel złącza producenci kart, fabryki, wykonane w Chinach, jakość, niskie ceny, Tanie
Produkty powiązane
Skontaktuj się z nami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Chiny

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

Adres e-mail: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop