1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Lc Genpon-olt-onu-transceiver SFP Sx Plus

1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Lc Genpon-olt-onu-transceiver SFP Sx Plus

Wprowadzenie 1、product: SGMII SFP jest standardowy identyfikator seryjny zgodny z SFP MSA podstawowej - 100 projektowania aplikacji fx

Function

Wprowadzenie 1、product:SGMII SFP jest standardowy identyfikator seryjny zgodny z SFP MSA podstawowej - 100 projektowania aplikacji fx

SGMII SFP jest przeznaczony dla aplikacji 100BASE-FX, z kompilacji w PHY urządzeniach obsługujących interfejs SGMII.

Standardowe informacje Identyfikator szeregowy kompatybilny z SFP MSA opisuje możliwości urządzenia nadawczo-odbiorczego,

standardowe interfejsy, producenta i innych informacji. Sprzęt hosta można uzyskać dostęp do tej informacji

poprzez protokół CMOS EEPROM 2-przewodowy szeregowy. Aby uzyskać dodatkowe informacje zapoznaj się wielu źródeł SFP

Umowy (MSA). Nadawczo-odbiorcze SGMI SFP są 100BASE-FX Small Form-Factor Pluggable (SFP) szybko

Konwerter interfejsu na porty SFP Gigabit Ethernet.

2、Product parametr:SGMII SFP jest standardowy identyfikator seryjny zgodny z SFP MSA podstawowej - 100 projektowania aplikacji fx

1234
5678
9101112
13141516

3. produktu funkcji:SGMII SFP jest standardowy identyfikator seryjny zgodny z SFP MSA podstawowej - 100 projektowania aplikacji fx

·upto20kmtransmissionwithSMFatleast

· Budować inPHYsupportingSGMIIInterface

· SupportMoreLinkStatusMonitor, takie jak

· CRC,PackageCounterandFarEndFaultIndication(FEFI)

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· CompliantwithSFPMSApackagewithduplexLCConnector

· StandardSerialIDinformationCompliantwithSFPMSA

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial:-40C ~ +85C

4、, wysyłka i obsługa:SGMII SFP jest standardowy identyfikator seryjny zgodny z SFP MSA podstawowej - 100 projektowania aplikacji fx

(1) płatne:

2 Wysyłka:

(3) serwis:

5、 zalecenia:SGMII SFP jest standardowy identyfikator seryjny zgodny z SFP MSA podstawowej - 100 projektowania aplikacji fx

1) SFP 100M 1G

2) SFP 4G

3) DWDM SFP

4)CWDM SFP

5) Kompaktowy WPZIB SFP

6)BIDI SFP SDHSONET

Opis
Transceiver 10 gigabit SFP + jest zaprojektowane do przesyłania i odbierania danych optycznych przez FRP/SMF.
SFP + moduł elektryczny interfejs jest zgodny z SFI specyfikacje elektryczne. Wejście nadajnika i odbiornika wyjściowego Impedancja wynosi 100 omów różnicowa. Wiersze danych są wewnętrznie sprzężenie AC. Moduł zapewnia zakończenia różnicowej i zmniejszyć tryb różnicowy do typowych konwersji dla jakości sygnał zakończenia i niskie EMI. SFI zazwyczaj działa ponad 200 mm ulepszone FR4 materiału lub do o 150mmof standardowe FR4 z jedno złącze.
Funkcje
• Interfejs optyczny zgodny z IEEE 802.3ae
• Elektryczne interfejs zgodny z SFF-8431
• Hot plug
• Niskie zużycie energii
• Metalowa obudowa dla doskonałych osiągów w EMI
• Zaawansowane oprogramowanie firmware pozwalają klientowi systemu szyfrowania informacji mają być przechowywane w urządzenie nadawczo-odbiorcze
• Efektywne kosztowo SFP + rozwiązanie, umożliwia wyższe gęstości portów i większa przepustowość
Aplikacje
• 10GBASE o 10.3125Gbps
• 10GBASE o 9.953Gbps
• Inne łącza optyczne

Informacje o zamawianiu

Numer katalogowy

Szybkość transmisji danych

Odległość

Długość fali

Moc wyjściowa
(dBm)

Czułość odbiornika
(dBm)

DDMI

FPP-859-S3xD

10 GB/s

300m

VSCEL 850 nm

-6~-1

< -10, PIN

Y

FPP-319-10 xD

10 GB/s

10km

1310nm DFB

-6~-1

< -15, PIN

Y

FPP-319-L4xD

10 GB/s

40km

1310nm DFB

-1~4

<-15.8, PIN

Y

FPP-559-40xD

10 GB/s

40km

1550nm EML

-1~4

<-15.8, PIN

Y

FPP-559-80xD

10 GB/s

80km

1550nm EML

0~5

< -23, APD

Y

PDF
Transceiver SFP +

Opis
Urządzenie nadawczo-odbiorcze GEPON OLT FETx-493133 x-ExCD jest wysoko wydajny moduł SFP pakiet obsługuje szybkość transmisji danych typowe 1,25 GB/s dla aplikacji GEPON OLT do 20km odległość transmisji, itand #39; s przeznaczone do spotkania z IEEE Std 802.3ah™ -2004 1000BASE-PX20. SC rececptacle.
Funkcje
• Dwukierunkowy SFP tryb Single urządzenie nadawczo-odbiorcze
• OŚ gniazdo
• Zgodny z IEEE Std 802.3ah™ -2004
• 1490nm trybie ciągłym 1.25Gbps nadajnik z DFB laser
• 1310nm burst tryb 1.25Gbps odbiornik z APD-TIA
• Cyfrowy Interfejs diagnostyczny zgodny z V9.4 SFF-8472
• LVPECL zgodne dane wejściowe Output
• Ciąg dalszy tryb otrzymał sygnał siła wskazanie (RSSI) wyjście
• Zgodność z dyrektywą RoHS
• Zgodny z Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• Maksymalny zasięg 20km
• Pracy sprawa temperatury: standard: 0 do 70° c
Aplikacje
• GEPON OLT dla aplikacji P2MP
• Dostęp do sieci
• Włókna do domu, krawężnik, Office (FTTx)

Informacje o zamawianiu:

Numer katalogowy

Szybkość transmisji danych

Nadaje się
Sieci
Aplikacji

Długość fali

Moc wyjściowa
(dBm)

Odbiornik
Czułość
(dBm)

DDMI

FETP-493133P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1490 DFB R1310 APD

2~7

<-28

Y

Opis
Urządzenie nadawczo-odbiorcze GEPON ONU FEUF-314933 x-ExCD jest wysoko wydajny moduł z pakietem SFF obsługuje szybkość transmisji danych typowe 1,25 GB/s dla aplikacji GEPON ONU do 20km odległość transmisji, itand #39; s przeznaczone do spotkania z IEEE Std 802.3ah™ -2004. SC rececptacle lub warkocz SC służy interfejs optyczny.
Funkcje
• Dwukierunkowa SFF tryb Single urządzenie nadawczo-odbiorcze
• OŚ lub SC/PC Warkoczyki gniazdo jest opcjonalne
• Zgodny z IEEE Std 802.3ah™ -2004
• 1310nm seryjne 1.25Gbps nadajnik laserem FP
• 1490nm trybie ciągłym 1.25Gbps odbiornik z PIN
• Cyfrowy Interfejs diagnostyczny zgodny z V9.4 SFF-8472
• Cyfrowy Monitoting diagnostyczne z zewnętrznych kalibracji
• Zgodność z dyrektywą RoHS
• Zgodny z Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• Maksymalny zasięg 20km
• Pracy sprawa temperatury: standard: 0 do 70° c
Aplikacje
• IEEE 802.3ah 1000BASE-PX10, PX20
• GEPON ONU dla aplikacji P2MP
• Aplikacja trybu zdjęć seryjnych.
• Dostęp szerokopasmowy WDM FTTx

Informacje o zamawianiu:

Numer katalogowy

Szybkość transmisji danych

Odpowiednie sieci
Aplikacji

Długość fali

Moc wyjściowa

(dBm)

Odbiornik

Czułość

(dBm)

DDMI

FEUF-314933P-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

Opis
Urządzenie nadawczo-odbiorcze GPON ONU FGUF-31493 x-za darmo x2CD jest wysoko wydajny moduł z SFF 2 * 10 pakiet obsługuje zazwyczaj asymetryczne danych stawki 1.244 Gbps Tx, 2.488 Gbps Rx dla aplikacji GPON ONU do 20km odległość transmisji, itand #39; s światłowód jednomodowy z myślą i używany w sieci optycznej terminali dla G.984.2 ITU-T klasy B + lub ITU-T G.984.2 klasy c +. SC rececptacle lub warkocz SC służy interfejs optyczny.
Funkcje
• Dwukierunkowa SFF tryb Single urządzenie nadawczo-odbiorcze
• OŚ lub SC/PC Warkoczyki gniazdo jest opcjonalne
• Zgodne z ITU-T G.984.2 klasy C + lub ITU-T G.984.2 klasy C +
• Zgodny z SFF MSA-2000
• Cyfrowy Interfejs diagnostyczny zgodny z 10.3 SFF-8472
• Cyfrowy Monitoting diagnostyczne z zewnętrznych kalibracji
• LVPECL dane różnicowe wejścia i wyjścia danych CML
• Moc wykrywania sygnału na LVTTL i LVTTL Burst kontroli
• Zgodny z Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• 1310 nm pęknąć tryb nadajnik i odbiornik trybie ciągłym 1490 nm
• 1.244 Gbps DFB diody laserowej, 2.488 odbiornik Gbps APD-TIA
• TSSI, funkcja TX_SD jest opcjonalne
• Maksymalny zasięg 20km
• Pracy sprawa temperatury: standard: 0 do 70° c
Aplikacje
• GPON ONU do zastosowań P2MP

Informacje o zamawianiu

Numer katalogowy

Szybkość transmisji danych

Nadaje się
Sieci
Aplikacji

Długość fali

Dane wyjściowe
Zasilania
(dBm)

Odbiornik
Czułość
(dBm)

DDMI

FGUF-314935P-B2CD

1.25G/2.5G

Klasy B +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935P-C2CD

1.25G/2.5G

Klasa C +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-B2CD

1.25G/2.5G

Klasy B +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-C2CD

1.25G/2.5G

Klasa C +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

Opis
Urządzenie nadawczo-odbiorcze GPON OLT FGTx-49313 x-za darmo x2CD jest wysoko wydajny moduł SFP pakiet obsługuje zazwyczaj asymetryczne Tx Rate 2.488Gbps dane, 1.244Gbps Rx dla aplikacji GPON OLT do 20 km odległość transmisji, to zaprojektowane dla światłowód jednomodowy i używany w sieci optycznej terminali G.984.2 ITU-T klasy B + lub ITU-T G.984.2 klasy c +. SC rececptacle.
Funkcje
• Dwukierunkowy SFP tryb Single urządzenie nadawczo-odbiorcze
• Hot plug i SC gniazdo na SMF
• Zgodne z ITU-T G.984.2
• Zgodny z SFP MSA i RoHS
• Cyfrowy Interfejs diagnostyczny zgodny z V9.4 SFF-8472
• Sygnał tryb burst wykrywania danych wyjściowych, który jest kompatybilny LVTTL.
• Burst tryb otrzymał sygnał siła wskazanie wyjście
• Zgodny z Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• 1490 nm trybie ciągłym nadajnik z DFB Laser
• 1310 nm pęknąć tryb odbiornika z APD-TIA
• Maksymalny zasięg 20km
• Pracy sprawa temperatury: standard: 0 do 70° c
Aplikacje
• GPON OLT do zastosowań P2MP
• Dostęp do sieci
• Włókna do domu, krawężnik, Office

Informacje o zamawianiu:

Numer katalogowy

Szybkość transmisji danych

Odpowiednie sieci
Aplikacji

Długość fali

Moc wyjściowa

(dBm)

Odbiornik

Czułość

(dBm)

DDMI

FGTP-493153S-B2CD

2.5G/1.25G

Klasy B +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

FGUP-493153S-C2CD

2.5G/1.25G

Klasa C +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę fachową, SOPO jest dobrze znany jako jeden z największych producentów 1310nm/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii-sfp lc genpon-olt-onu-transceiver sfp sx plus dla jego wysokiej jakości i produktów o niskiej cenie i doskonała obsługa. Należy kupić tanie produkty wyprodukowane w Chinach z naszej fabryki.

Hot Tags: glc 1310nm/1490nm/1550nm lh lr sgmii-SFP lc genpon-olt-onu-transceiver SFP sx plus producenci, fabryki, wykonane w Chinach, jakość, niskie ceny, Tanie
Produkty powiązane
Skontaktuj się z nami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Chiny

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

Adres e-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop