1310nm/1550nm 10gb Ethernet Gigabit Sx urządzenie nadawczo-odbiorcze DWDM SFP

1310nm/1550nm 10gb Ethernet Gigabit Sx urządzenie nadawczo-odbiorcze DWDM SFP

Wprowadzenie produktu: DWDM SFP służyć z włókna pojedynczego DWDM i podwójne DWDM system

Function

Wprowadzenie 1、product:DWDM SFP służyć z włókna pojedynczego DWDM i podwójne DWDM system

Urządzenia nadawczo-odbiorcze gęste długości fali Division Multiplexing (DWDM) Small Form-Factor Pluggable (SFP) zapewniają

dużych prędkościach i zwartość fizyczne tego todayand #39; s sieci wymagają przy jednoczesnym zapewnieniu wdrożenia

elastyczności i kontroli zapasów tego popytu administratorów sieci. Nasze moduły SFP DWDM są dostępne we wszystkich

100 GHz lub fal pasma C 50Ghz na siatce DWDM ITU. Są one przeznaczone do wielu źródeł

Umowy (MSA) normami w celu zapewnienia kompatybilności urządzenia szerokiej sieci. Jak multirate interfejsy one

Obsługa protokołu z 100 Mbps, 4,25 GB/s, 8G / 10G SFP + kategorii Zobacz.

Transceivery EOLS-16xx-xx są niewielkich czynnik Dołączalne moduły dla bi kierunkowy seryjny optyczne

transmisji danych, takie jak 4 x / 2 x / 1 x aplikacje Ethernet, Fibre Channel, SDH/SONET. Moduły

są dostępne za pośrednictwem magistrali I2C określony w SFP obszaru hot plug i cyfrowe funkcje diagnostyczne

MSA SFF-8472. Moduły spełniają wymogi standardu IEEE802.3 Gigabit Ethernet i

ANSISpecyfikacje protokołu Fibre Channel i nadają się do połączenia międzysystemowe w Gigabit Ethernet i Fibre

Kanałśrodowiskach. Można z włókna pojedynczego DWDM i podwójne DWDM system.

2、Product parametr:DWDM SFP służyć z włókna pojedynczego DWDM i podwójne DWDM system

1234
5678
9101112
13141516

3. produktu funkcji:DWDM SFP służyć z włókna pojedynczego DWDM i podwójne DWDM system

· OperatingDataRate100Mb ~ 4.25Gbps

· AvailableinallC-BandWavelengthsonthe50GHzor100GhzDWDMITUGrid

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· Hot-PluggableSFPFootprintDuplexLCConnectorInterface

· CompliantwithClass1FDAandIEC60825-1

· LaserSafety

· CompliantwithSFPMSA

· CompliantwithSFF-8472

· OperatingCaseTemperature:Standard:0to70 ° C/przedłużony:-5to70 ° C

4、, wysyłka i obsługa:DWDM SFP służyć z włókna pojedynczego DWDM i podwójne DWDM system

(1) płatne:

2 Wysyłka:

(3) serwis:

5、 zalecenia:DWDM SFP służyć z włókna pojedynczego DWDM i podwójne DWDM system

1)SGMII SFP jest standardowy identyfikator seryjny zgodny z SFP MSA podstawowej - 100 projektowania aplikacji fx

2)100Base-SX jest wersja Fast Ethernet przez światłowód

3)SFP 4G SFP 4 g jest użycie włókien optycznych komunikacji i laser funkcji hotplug zasilania odbioru.

4)CWDM SFP

5)Kompaktowy WPZIB SFP

6)BIDI SFP SDHSONET

Opis
DWDM SFP + nadawczo-odbiorcze są zaprojektowane do przesyłania i odbierania danych optycznych przez tryb pojedynczy światłowód. Cyfrowe funkcje diagnostyczne są dostępne za pośrednictwem I2C. Moduł ten jest przeznaczony dla światłowód jednomodowy i działa przy nominalnej długości fali ITU siatki, Długość fali C zespół DWDM. To jest 20-stykowe złącze SFP + aby umożliwić hot plug zdolności. Rozdziale Nadajnik wykorzystuje laser DWDM EML i jest zgodny z według międzynarodowego bezpieczeństwa Standard IEC-60825 laser klasy 1. W sekcji odbiornik używa detektor PIN i ograniczanie IC wzmacniacz.
Funkcje
• Interfejs optyczny zgodny z IEEE 802.3ae
• Elektryczne interfejs zgodny z SFF-8431
• Specyfikacje zgodne z SFF 8472
• Zgodny z SFP + MSA
• Hot Pluggable SFP ślad
• Niskie zużycie energii
• Wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne
• Produkt laserowy klasy 1 jest zgodny z EN 60825-1
• Moc dissipationandlt; 1.5W
Przypadku • zakres temperatur pracy:-5 ° C do 70 ° C
Aplikacje
• 10G Ethernet z FEC
• 10Gbps SONET/SDH ITU-T G.959.1 P1L1 - 2D 2
• 10Gbps SONET/SDH ITU-T G.709
• 10G BASE-ZR/ZW
• 80km 10G Fiber Channel

Informacje o zamawianiu

Numer katalogowy

Szybkość transmisji danych

Odległość

Długość fali

Moc wyjściowa (dBm)

Czułość odbiornika
(dBm)

DDMI

FDP-xx9-40xD

10 GB/s

40km

DWDM EML

-1~4

<-15.8、PIN

Y

FDP-xx9-80xD

10 GB/s

80km

DWDM EML

0~5

<-23、APD

Y

PDF
Transceiver SFP DWDM +


Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę fachową, SOPO jest dobrze znany jako jeden z największych producentów 1310nm/1550nm 10 gb dwdm sfp sx urządzenie nadawczo-odbiorcze gigabit ethernet dla jego wysokiej jakości i produktów o niskiej cenie i doskonała obsługa. Należy kupić tanie produkty wyprodukowane w Chinach z naszej fabryki.

Hot Tags: 1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP sx urządzenie nadawczo-odbiorcze gigabit ethernet producentów, fabryki, w Chinach, jakość, niskie ceny, Tanie
Produkty powiązane
Skontaktuj się z nami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Chiny

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

Adres e-mail: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop