1310nm, 1550nm 40km, 100km Xfp Ethernet SFP Gigabit 10gb Lr SFP Gbic moduł transceivera

1310nm, 1550nm 40km, 100km Xfp Ethernet SFP Gigabit 10gb Lr SFP Gbic moduł transceivera

10-gigabit Ethernet Transceiver XFP (SMF, 1310nm, 40km, LC, DOM) produktu szczegóły OEM i celnej współpracując z wiele światowej klasy producentów OEM ponad 8 lat.

Function

Sieć 10-gigabit Ethernet Transceiver XFP (SMF, 1310nm, 40km, LC, DOM)

Szczegóły produktu

Numer części

XFP-10GER-31

Nazwa dostawcy

Fiberstore

Typ formularza

XFP

Szybkość przesyłania danych maks

10 GB/s

Długość fali

1310nm

Kabel max odległość

40km

Interfejs

LC duplex

Elementy optyczne

DFB 1310nm

Typ kabla

SMF

DOM pomocy

Tak

TX Power

0 ~ 4dBm

Czułość odbiornika

andlt;-16dBm

Zakres temperatur użytkowych

0 do 70° C (32 do 158° F)

Kod taryfy celnej HTS

8517706000

OEM andamp; Celne

Partnerstwo z wiele światowej klasy OEM producentów ponad 8 lat, Sopofiber jest w stanie zapewnić dostosowanych i opłacalnych rozwiązań wysokiej jakości dla wszystkich potrzeb i specyfikacji, w tym optyczne projekt, konstrukcję mechaniczną, płyty obwodów drukowanych (PCB) układ i projekt elektryczny, oprogramowanie andamp; Firmware'u, zintegrowanego zestawu, określonej etykiety, itp. Z zalegającą sprzedaży oraz opinie klientów korzystne Sopofiber rozwija się szybko na świecie i staje się wiodącym dostawcą branży komunikacji optycznej. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami, prosimy o kontakt z nami.

Andamp opakowania; Etykietowanie

To łatwe do podjęcia i dobrze chronione urządzenie nadawczo-odbiorcze pakiet został oznakowany i oznaczone bysopofiberas domyślne. Niestandardowe etykiety lub pakiet rozwiązania są dostępne jako żądanie.

Sieć 10-gigabit Ethernet Transceiver XFP (SMF, 1550nm, 100km, LC, DOM)

Szczegóły produktu

Numer części

XFP-10GZRC-55

Nazwa dostawcy

Fiberstore

Typ formularza

XFP

Szybkość przesyłania danych maks

10 GB/s

Długość fali

1550nm

Kabel max odległość

100km

Interfejs

LC duplex

Elementy optyczne

EML 1550nm

Typ kabla

SMF

DOM pomocy

Tak

Zakres temperatur użytkowych

0 do 70° C (32 do 158° F)

Kod taryfy celnej HTS

8517706000




Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę fachową, SOPO jest znany jako jeden z największych producentów 1310nm, 1550nm 40 km, 100 km xfp ethernet sfp gigabit 10 gb lr sfp gbic urządzenie nadawczo-odbiorcze moduł dla jego wysokiej jakości i produktów o niskiej cenie i doskonała obsługa. Należy kupić tanie produkty wyprodukowane w Chinach z naszej fabryki.

Hot Tags: 1310nm, 1550nm 40km, 100km xfp ethernet SFP gigabit 10gb lr SFP gbic urządzenie nadawczo-odbiorcze moduł producentów, fabryki, w Chinach, jakość, niskie ceny, Tanie
Produkty powiązane
Skontaktuj się z nami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Chiny

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

Adres e-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop