2DX2B optyczny Mechaniczny wyłącznik krańcowy i włókna światłowodowe Poe Rocker zarządzany przełącznik

2DX2B optyczny Mechaniczny wyłącznik krańcowy i włókna światłowodowe Poe Rocker zarządzany przełącznik

Sopofiber' D2 × 2B mechaniczne włókna światłowodowe przełącznik łączy optycznych kanałów przekierowując przychodzący sygnał optyczny do włókna wybranych danych wyjściowych.

Function

Sopofiber' D2 × 2B mechaniczne włókna światłowodowe przełącznik łączy optycznych kanałów przekierowując przychodzący sygnał optyczny do

włókna wybranych danych wyjściowych. Jest to osiągane przy użyciu patent optyczno mechaniczny konfiguracji i aktywowane przez elektryczny

sygnał sterujący. Mechaniczne działanie oferuje bardzo wysoką niezawodność i szybkie przełączanie prędkości, jak również wydajność dwukierunkowy.

Przełączniki światłowodowe MMS są spełnione, rozwiązania z zakresu zastosowań sieci optycznych.

Funkcje

1. LowInsertionLoss

2. WideWavelengthRange

3. LowCrosstalk

4.HighStability, HighReliability

5.Epoxy-freeonOpticalPath

Aplikacji

1. MetropolitanAreaNetwork

2.Randamp; DinLaboratory

3. SystemMonitor

4. ConfigurableOADM

Wydajność

Parametry


FY-D2 × 2B

WavelengthRange

nm

670~980

1260~1650

OperatingWavelength

nm

670/785/850/980

1310/1490/1550/1625/1650

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.2

Typ:0.6Max:1.0

ReturnLoss

dB

MM≥30SM≥50

Crosstalk

dB

MM≥30SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Powtarzalność

dB

≤±0.02

Zasilanie

v

3.0or5.0

Okres istnienia

razy

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Waga

g

16

Wymiar

mm

(L) 27,0 × (W) 12,6 x (H) 8.0 (±0. 2 mm) customizationisavailable.

Elektryczne

Dane techniczne

Napięcie

Prąd

Odporność na

5VLatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5VNon blokady

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3VNon blokady

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Szpilki

Controlmodel

OpticalPath

ElectricDrive

StatusSensor

D2 × 2B

LightPin

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Nieblokujące

P1-P3P1'-P3'

--

--

--

--

Zamknij

Otwarte

Otwarte

Zamknij

P1-P4P1'-P4'

P3-P2P3'-P2'

V +

--

--

GND

Otwarte

Zamknij

Zamknij

Otwarte

OrderingInformation

Tryb

Długość fali

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Złącze

S = SM

M = MM

85 = 850 nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

165 = 1650nm

13/15=1310/1550

X: inne

3 = 3V

5 = 5V

L = zatrzaskiwania

N = bez podtrzym.

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = inni

25 = 250um

90 = 900um

X = inni

05 = 0,5 m

10 = 1.0 m

15 = 1,5 m

X = inni

O = None

1 = FC/PC

2 = FC/APC

3 = SC/PC

4 = SC/APC

5 = ST/PC

6 = ST/APC

7 = LC/PC

8 = LC/APC

X: inne


Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę fachową, SOPO jest dobrze znany jako jeden z największych producentów 2dx2b optyczny ogranicznika mechanicznego przełącznika i włókna światłowodowe poe rocker zarządzany przełącznik na swoją wysoką jakość i niskie ceny produktów i doskonała obsługa. Należy kupić tanie produkty wyprodukowane w Chinach z naszej fabryki.

Hot Tags: 2dx2b optyczny ogranicznika mechanicznego przełącznika i włókna światłowodowe poe rocker zarządzany przełącznik producentów, fabryki, wykonane w Chinach, jakość, niskie ceny, Tanie
Produkty powiązane
Skontaktuj się z nami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Chiny

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

Adres e-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop