3port Wdm MULTIMOD 1310nm/1490nm/1550nm-filtr nadajnik Patch Panel mikro optyczny fali dywizji multiplekser metr, testowanie

3port Wdm MULTIMOD 1310nm/1490nm/1550nm-filtr nadajnik Patch Panel mikro optyczny fali dywizji multiplekser metr, testowanie

Sopofiber' mikro-optycznej WDM wykorzystuje technologię cienkowarstwową powłokę i zastrzeżony projekt spoza flux metalu klejenie opakowań mikro optyka

Function

Sopofiber' mikro-optycznej WDM wykorzystuje technologię cienkowarstwową powłokę i zastrzeżony projekt spoza flux metalu klejenie opakowań mikro optyki. Zapewnia niska tłumienność, kanał wysokiej izolacji, czułość niska temperatura i epoksydowych wolna ścieżki optycznej.

Funkcje

• Długość fali szerokim zakresie

• Niska tłumienność

• Ultra płaskie szerokie pasma przepustowego

• Kanał wysokiej izolacji

• Wysoka stabilność i niezawodność

• Darmowe epoksydowa na ścieżce optycznej

Aplikacje

• System monitorowania

• Sieci WDM

• Nadajniki i Fiber laser

• Włókna optyczne wzmacniacz

• Światłowód instrumentów

Dane techniczne

Parametr

Specyfikacja

Przebieg kanału długość fali (nm)

1500 ~ 1600 (lub 1260 ~ 1360)

Odzwierciedlają kanału długość fali (nm)

1260 ~ 1360 (lub 1500 ~ 1600)

Tłumienie (dB)

Odzwierciedlają kanału

≤0.5

Przebieg kanału

≤0.6

Wstawiania strata zmienność (dB)

andlt; 0,3

Izolacji (dB)

Odzwierciedlają kanału

andgt; 15

Przebieg kanału

andgt; 40

Inertion utrata temperatury czułość (dB/℃)

andlt; 0,005

Strat zależy od polaryzacji (dB)

andlt; 0,1

Rozrzut działa Tryb polaryzacji

andlt; 0,1

Kierunkowość (dB)

andgt; 50

Powrót Loss(dB)

andgt; 50

Maksymalna moc (mW)

500

Opterating temperatury (℃)

-2~+80

Temperatura przechowywania (℃)

-40~+85

Pakiet wymiar (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um luźne rury)

Dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Powyżej specyfikacji są dla urządzenia bez łącznika.

Informacje o zamawianiu


MWDM

X

X

X

XX

Długość fali

Włókna typu

Długość włókien

Złącza we/wy

35 = 1310 przekazać

53 = 1550 przekazać

1 = gołe włókna

2 = 900um luźne tube

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = brak

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = Określ



Opis
MMWDM wykorzystuje technologię cienkowarstwową powłokę i zastrzeżony projekt spoza flux metalu klejenie opakowań mikro optyki. Zapewnia niska tłumienność, kanał wysokiej izolacji, czułość niska temperatura i epoksydowych wolna ścieżki optycznej.

Dane techniczne

Parametr

Specyfikacja

Przebieg kanału długość fali (nm)

1500 ~ 1600 (lub 1260 ~ 1360)

Odzwierciedlają kanału długość fali (nm)

1260 ~ 1360 (lub 1500 ~ 1600)

Tłumienie (dB)

Odzwierciedlają kanału

≤0.5

Przebieg kanału

≤0.6

Wstawiania strata zmienność (dB)

andlt; 0,3

Izolacji (dB)

Odzwierciedlają kanału

andgt; 15

Przebieg kanału

andgt; 40

Inertion utrata temperatury czułość (dB/℃)

andlt; 0,005

Strat zależy od polaryzacji (dB)

andlt; 0,1

Rozrzut działa Tryb polaryzacji

andlt; 0,1

Kierunkowość (dB)

andgt; 50

Straty odbiciowe (dB)

andgt; 50

Maksymalna moc (mW)

500

Opterating temperatury (℃)

-2~+80

Temperatura przechowywania (℃)

-40~+85

Pakiet wymiar (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um luźne rury)

Dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Powyżej specyfikacji są dla urządzenia bez łącznika.

Informacje o zamawianiu

MMWDM

XX

X

X

XX

Długość fali

Włókna typu

Długość włókien

Złącza we/wy

35 = 1310 przekazać
53 = 1550 przekazać

1 = 50/125um MM włókna
2 = 62,5/125um MM włókna

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = brak
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = Określ

PDF
Wielomodowy 1310/1550nm filtr fali dywizji multipleksera

Opis
Mikro-optycznej WDM wykorzystuje technologię cienkowarstwową powłokę i zastrzeżony projekt spoza flux metalu klejenie opakowań mikro optyki. Zapewnia niska tłumienność, kanał wysokiej izolacji, czułość niska temperatura i epoksydowych wolna ścieżki optycznej.
Dane techniczne

Parametr

Specyfikacja

Przebieg kanału długość fali (nm)

1500 ~ 1600 (lub 1260 ~ 1360)

Odzwierciedlają kanału długość fali (nm)

1260 ~ 1360 (lub 1500 ~ 1600)

Tłumienie (dB)

Odzwierciedlają kanału

≤0.5

Przebieg kanału

≤0.6

Wstawiania strata zmienność (dB)

andlt; 0,3

Izolacji (dB)

Odzwierciedlają kanału

andgt; 15

Przebieg kanału

andgt; 40

Inertion utrata temperatury czułość (dB/℃)

andlt; 0,005

Strat zależy od polaryzacji (dB)

andlt; 0,1

Rozrzut działa Tryb polaryzacji

andlt; 0,1

Kierunkowość (dB)

andgt; 50

Straty odbiciowe (dB)

andgt; 50

Maksymalna moc (mW)

500

Opterating temperatury (℃)

-2~+80

Temperatura przechowywania (℃)

-40~+85

Pakiet wymiar (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um luźne rury)

Dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
Powyżej specyfikacji są dla urządzenia bez łącznika.
Informacje o zamawianiu

MWDM

X

X

X

XX


Długość fali

Włókna typu

Długość włókien

Złącza we/wy

35 = 1310 przekazać
53 = 1550 przekazać

1 = gołe włókna
2 = 900um luźne tube

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = brak
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = Określ

PDF
3 port 1310-1550nm filtr WDM

Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę fachową, SOPO jest znany jako jeden z największych producentów 3port wdm MULTIMOD 1310nm/1490nm/1550nm-filtr nadajnik patch mikro optyczny fali dywizji multiplekser miernik panelowy badania na swoją wysoką jakość i niskie ceny produktów i doskonała obsługa. Należy kupić tanie produkty wyprodukowane w Chinach z naszej fabryki.

Hot Tags: 3port wdm MULTIMOD 1310nm/1490nm/1550nm-filtr nadajnik patch mikro optyczny fali dywizji multiplekser miernik panelowy testowania producentów, fabryki, wykonane w Chinach, jakość, niskie ceny, Tanie
Produkty powiązane
Skontaktuj się z nami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Chiny

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

Adres e-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop