4,8,16-CH urządzenia 1 x 2-cwdm Mux Demux Fiber Optic multiplekser SFP 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm Transmode

4,8,16-CH urządzenia 1 x 2-cwdm Mux Demux Fiber Optic multiplekser SFP 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm Transmode

Za pomocą pasywnego Multipleksery, można łączyć kilka kanałów optycznych o różnych długościach fal, który pozwoli wielu

Function

Za pomocą pasywnego Multipleksery, można łączyć kilka kanałów optycznych o różnych długościach fal, który pozwoli wielu usług do przesyłanych razem poprzez włókna bez zakłóceń. Co sprawia, że możliwe jest fakt, że różne barwy światła (fal) nie wpływają na siebie nawzajem. Skrzynia biegów jasnych kolorach są multipleksowane na włókna, przy użyciu filtru specyficzne dla długości fali (multipleksowanie). (Odbiór) koniec linii długości fal są podzielone na nowo, lub raczej, demultiplexed. W związku z tym wszelkie linii przesyłowej składa się z multiplekser i demultipleksera.

Pasywny multiplekser i demultipleksera moduły pracują z siatki CWDM według standardu ITU G.694.2. Multiplekser/demultiplekser rack moduły są częścią szeroki asortyment modułów funkcjonalnych do instalacji w systemach modułowych rack z MICROSENS. Oprócz oprawy pulpitu Użytkownicy mogą wybrać 19andquot; podwozie z maksymalnie 12 slotów. Podczas korzystania z Multi-slot podwozia, konwerter mogą być łączone z innymi modułami z rodziny Enterprise Access. Ponadto portfolio produktów MICROSENS oferuje aktywny konwertery optyczne lub elektryczne i optyczne dostosowania danych kanałów do odpowiedniej długości fali i wymagane zakresy.

Przy użyciu WDM jako technologii transmisji, operatorzy sieci można budować infrastrukturę, która może być rozszerzony w zależności od potrzeb. Ponadto możliwości podobszarów wszystkie sieci są rozwijane. Jest to zaleta, którą żadna inna technologia nie może dostarczyć. Za pomocą pasywnego Multipleksery jest przedmiotem zainteresowania dla operatorów sieci kablowych, zbyt. Technologia ta pozwoli, zapewniając dodatkowe usługi, takie jak połączenie danych dwukierunkowe usługi jednokierunkowe transmisji TV bez problemu, natomiast przy użyciu istniejącej infrastruktury.

  • Nr modelu:1U19 cale 8 kanałów CWDM

  • Certyfikacji:CE, ISO, RoHS

  • Liczba kanałów:8 KANAŁÓW

  • Kanału centrum fali:1470-1610nm

  • Polaryzacja strat zależnych:0.1dB

  • Straty odbiciowe:50dB

  • Czas dostawy:3-7working dni

  • Znaków towarowych:DF

  • Pochodzenie:Chiny

  • Typ:1u19 cala 8 kanałów CWDM

  • Warunek:Nowy

  • Rozmiar:19-calowe

  • Pasma przepustowego Ripple:0.3DB

  • Kierunkowość:55 dB

  • Typ włókna:SMF-28e

  • Pakiet wymiaru:(Nr 215; 80andamp (W), L) 100andamp; #215; (H) 10mm

  • Specyfikacja:CE, ROHS, ISO


    ParametryJednostkiDane techniczne
    Liczbę kanałówCh8
    Kanału centrum falinm1470/ 1490/ 1510/ 1530/ 1550/ 1570/ 1590/ 1610
    Kanał pasma przepustowegoMinnm±7.5/±6.5
    TłumiennośćMaxdBandlt; 2.2
    IzolacjiKanałuMindB30
    Nieprzylegające kanałuMindB40
    Pasma przepustowego RippleMaxdB0.3
    Polaryzacja zależy od utratyMaxdB0.1
    Zysk kierunkowyMindB
    55

    Straty odbiciowe
    MindB50
    Rozrzut działa Tryb polaryzacjiMaxPS
    0.1
    Moc maksymalnąMaxmW500
    Warkoczyki i Typ złączaCOM0,9 mm Czarny z luźną tubą ze złączem
    Inne porty0.9mmwhite luźne sex ze złączem
    Włókna typuSMF-28e
    Długość włókienmandamp; #8805; 1
    Temperatura pracyandamp; #176; C-10 ~ 70
    Temperatura przechowywaniaandamp; #176; C-40 ~ 85
    Pakiet wymiarumm(Nr 215; 80andamp (W), L) 100andamp; #215; (H) 10


    Sopofiber oferuje pełny zakres z CWDM Mux-Demux i jednostek optyczne dodać upuść multipleksera (OADM) dla różnych rodzajów zastosowań i rozwiązań sieciowych. Niektóre najczęściej spotykane są: Gigabit andamp; 10G Ethernet, SDH/SONET, ATM, ESCON, Fibre Channel, FTTx i CATV.

    Sopofiber w grubej fali dywizji multipleksera (CWDM Mux/Demux) wykorzystuje technologię cienkowarstwową powłokę i zastrzeżony projekt spoza flux metalu klejenie opakowań mikro optyki. Zapewnia kanał wysokiej izolacji, szeroki zespół, straty, niska temperatura wrażliwości i epoksydowych wolna droga optyczna.

    Nasze produkty CWDM Mux Demux zapewniają maksymalnie 16-kanałowy lub nawet kanał 18 Multiplexing na pojedyncze włókno. Powodu straty jest potrzebne w sieci WDM, możemy również dodać "Skip składnik" w module CWDM Mux/Demux do zmniejszenia IL jako opcja. Standardowy typ pakiet CWDM Mux/Demux obejmują: pakiet pole ABS, LGX pakcage i 1U Rack 19".

    Funkcje

    • Niska tłumienność

    • Szeroki zespół

    • Kanał wysokiej izolacji

    • Wysoka stabilność i niezawodność

    • Darmowe epoksydowa na ścieżce optycznej

    • Dostęp do sieci

    Aplikacje

    • Monitorowanie linii

    • Sieci WDM

    • Telekomunikacja

    • Komórkowy aplikacji

    • Włókna optyczne wzmacniacz

    • Dostęp sieci

    Parametry wydajności dla 8 + 1-kanałowy CWDM moduł

    Parametry

    8 + 1-CH Mux

    8 + 1-CH Demux

    Kanał długość fali (nm)

    1270-1610 lub 1271-1611

    Centrum dokładność długości fali (nm)

    ± 0.05

    Międzykanałowy (GHz)

    20nm

    Kanał pasma przepustowego (@-0.5dB przepustowości (nm)

    /± ± 7,5 6,5

    Tłumienie (dB) (bez pomijania składnika)

    ≦2.8

    Tłumienie (dB) (ze składnikiem Pomiń)

    ≦2.0

    Jednolitość kanału (dB)

    ≦0.6

    Kanał marszczyć (dB)

    FORMALDEHYDU≦0. 3

    Izolacji (dB)

    Obok

    ≧30

    Non obok

    ≧40

    Express Port

    ≧12

    Wstawiania utrata temperatury czułość (dB / ° C)

    ≦0.005

    Przesunięcie temperatury długość fali (nm / ° C)

    ≦0.002

    Strat zależy od polaryzacji (dB)

    ≦0.1

    Polaryzacja tryb dyspersji (ps)

    ≦0.1

    Straty odbiciowe (dB)

    ≧50

    Zysk kierunkowy

    ≧45

    Maksymalna moc wyjściowa (mW)

    300

    Temperatura pracy (° C)

    -40 ~ +85

    Temperatura (° C)

    -40 ~ +85

    Pakiet wymiar (mm)

    W80 L100 X X 10

    Uwaga: Wszystkie parametry są dla urządzenia bez złącza.

    Informacje o zamawianiu


    CWDM

    X

    XX

    X

    XX

    X

    X

    X

    Międzykanałowy

    Liczba kanałów

    Konfiguracja

    1 kanał

    Włókna typu

    Długość włókien

    Złącza we/wy

    C = siatki CWDM

    04 = 4-CH

    08 = 8-CH

    16 = 16-CH

    18 = 18-CH

    N = N-CH

    M = Mux

    D = Demux

    27 = 1270/1271nm

    ……

    47 = 1470/1471nm

    49 = 1490/1491nm

    ……

    61 = 1610/1611nm

    SS = specjalne

    1 = gołe włókna

    2 = 900um luźne tube

    3 = 2 mm kabel

    4 = 3 mm kabel

    1 = 1 m

    2 = 2 m

    S = Określ

    0 = brak

    1 = FC/APC

    2 = FC/PC

    3 = SC/APC

    4 = SC/PC

    5 = ST

    6 = LC

    S = Określ



    Sopofiber oferuje pełny zakres z CWDM Mux-Demux i jednostek optyczne dodać upuść multipleksera (OADM) dla różnych rodzajów zastosowań i rozwiązań sieciowych. Niektóre najczęściej spotykane są: Gigabit andamp; 10G Ethernet, SDH/SONET, ATM, ESCON, Fiber Channel, FTTx i CATV.

    Nasz dział grubej fali multipleksera (CWDM Mux/Demux) wykorzystuje cienką warstwę powłoki technologii i zastrzeżony projekt spoza flux metalu klejenie opakowań mikro optyki. Zapewnia kanał wysokiej izolacji, szeroki zespół, straty, niska temperatura wrażliwości i epoksydowych wolna droga optyczna.

    Nasze produkty CWDM Mux Demux zapewniają maksymalnie 16-kanałowy lub nawet kanał 18 Multiplexing na pojedyncze włókno. Powodu straty jest potrzebne w sieci WDM, możemy również dodać "Skip składnik" w module CWDM Mux/Demux do zmniejszenia IL jako opcja. Standardowy typ pakiet CWDM Mux/Demux obejmują: ABS pole pakietu, pakiet LGX i 1U Rack 19".

    Dane techniczne

    Parametr

    4-kanałowy

    8-kanałowy

    16 kanałów

    MUX

    Demux

    MUX

    Demux

    MUX

    Demux

    Kanał długość fali (nm)

    1270~1610/1271~1611

    Międzykanałowy (nm)

    20

    Kanał pasma przepustowego (@-0.5dB przepustowości (nm)

    ±7.5/±6.5

    Tłumienie (dB)

    ≤1.5

    ≤2.5

    ≤3.5

    Jednolitość kanału (dB)

    ≤0.6

    ≤1.0

    ≤1.5

    Kanał marszczyć (dB)

    andlt; 0,3

    Izolacji (dB)

    Obok

    N/D!

    andgt; 30

    N/D!

    andgt; 30

    N/D!

    andgt; 30

    Non obok

    N/D!

    andgt; 40

    N/D!

    andgt; 40

    N/D!

    andgt; 40

    InsertionLoss temperatury czułość (dB/℃)

    andlt; 0,005

    Długość fali temperatury przesunięcie (nm/℃)

    andlt; 0,002

    Strat zależy od polaryzacji (dB)

    andlt; 0,1

    Rozrzut działa Tryb polaryzacji

    andlt; 0,1

    Kierunkowość (dB)

    andgt; 50

    Powrót Loss(dB)

    andgt; 45

    Maksymalna moc (mW)

    300

    OperatingTemperature (℃)

    -5~+75

    Temperatura przechowywania (℃)

    -40~85

    Pakiet Wymiary (mm)

    L100 x W80 x H10

    L141x W115x H18

    L120 x W80 x H18

    Specyfikacja może ulec zmianie bez powiadomienia.

    Specyfikacja może ulec zmianie bez powiadomienia.

    Informacje o zamawianiu

    CWDM

    X

    XX

    X

    XX

    X

    X

    XX


    Międzykanałowy

    Liczba kanałów

    Konfiguracja

    1 kanał

    Włókna typu

    Długość włókien

    Złącze

    C = siatki CWDM

    04 = 4 kanał

    08 = 8 kanałów

    16 = 16-kanałowy

    18 = 18 kanał

    N = N kanał

    M = Mux

    D = Demux

    O = OADM

    27 = 1270nm

    ……

    47 = 1470nm

    49 = 1490nm

    ……

    61 = 1610nm

    SS = specjalne

    1 = gołe włókna

    2 = 900um luźne tube

    3 = 2mmCable

    4 = 3mmCable

    1 = 1 m

    2 = 2 m

    S = Określ

    0 = brak

    1 = FC/APC

    2 = FC/PC

    3 = SC/APC

    4 = SC/PC

    5 = ST

    6 = LC

    Sopofiber'sCoarse długości fali dywizji multipleksera (CWDM) wykorzystuje technologię cienkowarstwową powłokę i zastrzeżony projekt spoza flux metalu klejenie opakowań mikro optyki. To utrata wstawiania provideslow, kanał wysokiej izolacji, szeroki zespół, czułość niska temperatura i epoksydowych Darmowe ścieżki optycznej.

    Dane techniczne

    Parametr

    Specyfikacja

    Kanał długość fali (nm)

    1260 ~ 1620or1271 ~ 1611

    Międzykanałowy (nm)

    20

    Kanał pasma przepustowego (@-0.5dB przepustowości (nm)

    andgt; 13

    Przebieg kanału tłumienie (dB)

    ≤0.6

    Tłumienność odbicia kanału (dB)

    ≤0.4

    Kanał marszczyć (dB)

    andlt; 0,3

    Izolacji (dB)

    Obok

    andgt; 30

    Non obok

    andgt; 40

    Inertion utrata temperatury czułość (dB/℃)

    andlt; 0,005

    Długość fali temperatury przesunięcie (nm/℃)

    andlt; 0,002

    Strat zależy od polaryzacji (dB)

    andlt; 0,1

    Rozrzut działa Tryb polaryzacji

    andlt; 0,1

    Kierunkowość (dB)

    andgt; 50

    Powrót Loss(dB)

    andgt; 45

    Maksymalna moc (mW)

    300

    Opterating temperatury (℃)

    -20~+75

    Temperatura przechowywania (℃)

    -40~85

    Pakiet wymiar (mm)

    Φ5.5x34

    Dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

    Powyżej specyfikacji są dla urządzenia bez łącznika.

    Informacje o zamawianiu


    CWDM

    X

    XX

    X

    X

    XX


    Międzykanałowy

    Przebieg kanału

    Włókna typu

    Długość włókien

    Złącze

    C = siatki CWDM

    27 = 1270nm

    ……

    47 = 1470nm

    49 = 1490nm

    ……

    61 = 1610nm

    1 = gołe włókna

    2 = 900um luźne

    rury

    1 = 1 m

    2 = 2 m

    0 = brak

    1 = FC/APC

    2 = FC/PC

    3 = SC/APC

    4 = SC/PC

    5 = ST

    6 = LC





    Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę fachową, SOPO jest znany jako jeden z największych producentów 4,8,16-ch urządzenia 1 x 2-cwdm mux demux włókna wzrokowego multiplekser sfp 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm transmode za swoją wysoką jakość i niskie ceny produktów i doskonała obsługa. Należy kupić tanie produkty wyprodukowane w Chinach z naszej fabryki.

    Hot Tags: 4,8,16-ch urządzenia 1 x 2-cwdm mux demux fiber optic multiplekser SFP 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm transmode producentów, fabryki, w Chinach, jakość, niskie ceny, Tanie
    Produkty powiązane
    Skontaktuj się z nami
    SOPO Optical Communication Co., Ltd

    Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Chiny

    Telefon: +86-755-23124132

    Faks: 86-755-23774378

    Adres e-mail: sales1@sopo.net.cn

    SOPO Optical Communication Co., Ltd
    foottop