4,8,16CH-CWDM-MUX-Demux-CWDM-module SFP Mini Cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm

4,8,16CH-CWDM-MUX-Demux-CWDM-module SFP Mini Cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm

SOPOfiber oferuje pełny zakres z CWDM Mux-Demux i jednostek optyczne dodać upuść multipleksera (OADM) dla różnych rodzajów zastosowań i rozwiązań sieciowych.

Function

SOPOfiber oferuje pełny zakres z CWDM Mux-Demux i jednostek optyczne dodać upuść multipleksera (OADM) dla różnych rodzajów zastosowań i rozwiązań sieciowych. Niektóre najczęściej spotykane są: Gigabit andamp; 10GEthernet, SDH/SONET, ATM, ESCON, Fibre Channel, FTTx i CATV.

SOPOfibersand #39; Grubej fali dywizji multipleksera (CWDM Mux/Demux) wykorzystuje technologię cienkowarstwową powłokę i zastrzeżony projekt spoza flux metalu klejenie opakowań mikro optyki. Zapewnia kanał wysokiej izolacji, szeroki zespół, straty, niska temperatura wrażliwości i epoksydowych wolna droga optyczna.

Nasze produkty CWDM Mux Demux zapewniają maksymalnie 16-kanałowy lub nawet kanał 18 Multiplexing na pojedyncze włókno. Powodu straty jest potrzebne w sieci WDM, możemy również dodać "Skip składnik" w module CWDM Mux/Demux do zmniejszenia IL jako opcja. Standardowy typ pakiet CWDM Mux/Demux obejmują: pakiet pole ABS, LGX pakcage and19 "1U rack.

Funkcje

Niska tłumienność

Szeroki zespół

Kanał wysokiej izolacji

Wysoka stabilność i niezawodność

Epoksydowa free na ścieżce optycznej

Dostępu do sieci

Aplikacje

Monitorowanie linii

WDM sieci

Telekomunikacja

Aplikacji komórkowej

Włókna optyczne wzmacniacz

Acess sieci

Dane techniczne

Parametr

4-kanałowy

8-kanałowy

16 kanałów

MUX

Demux

MUX

Demux

MUX

Demux

Kanał długość fali (nm)

1270~1610

Centrum fali dokładność (nm)

±0.5

Międzykanałowy (nm)

20

Kanał pasma przepustowego (@-0.5dB przepustowości (nm)

andgt; 13

Tłumienie (dB)

≤1.6

≤2.5

≤4.5

Jednolitość kanału (dB)

≤0.6

≤1.0

≤1.5

Kanał marszczyć (dB)

0.3

Izolacji (dB)

Obok

N/D!

andgt; 30

N/D!

andgt; 30

N/D!

andgt; 30

Non obok

N/D!

andgt; 40

N/D!

andgt; 40

N/D!

andgt; 40

Inertion utrata temperatury czułość (dB /)

andlt; 0,005

Przesunięcie temperatury długość fali (nm /)

andlt; 0,002

Strat zależy od polaryzacji (dB)

andlt; 0,1

Rozrzut działa Tryb polaryzacji

andlt; 0,1

Kierunkowość (dB)

andgt; 50

Straty odbiciowedB

andgt; 45

Maksymalna moc (mW)

300

Opterating temperatury (℃)

-5~+75

Temperatura przechowywania (℃)

-40~85

Pakiet wymiar (mm)

L100 x W80 x H10

L 142 z x W102 x H14.5

Specyfikacja może ulec zmianie bez powiadomienia.

Powyżej specyfikacji są dla urządzenia bez łącznika.

Informacje o zamawianiu

CWDM

X

XX

X

XX

X

X

XX


Międzykanałowy

Liczba kanałów

Konfiguracja

1 kanał

Włókna typu

Długość włókien

Złącza we/wy

C = siatki CWDM

04 = 4 kanał

08 = 8 kanałów

16 = 16-kanałowy

18 = 18 kanał

N = N kanał

M = Mux

D = Demux

O = OADM

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = specjalne

1 = gołe włókna

2 = 900um luźne tube

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = Określ

0 = brak

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = Określ


Opis:

Mini CWDM Mux i Demux modułu opiera się na technologii filtra cienkowarstwowe i wolnego miejsca pakiet technologii, używane do multipleksu lub demultipleksowania kanał 4 lub 8-kanałowy CWDM długości fali w zakresie od 1271 ~ 1611nm, i pgrade aby zaktualizować portu jest opcjonalne.

funkcje

Niska tłumienność

Wysoka izolacja
Niskie PDL
Kompaktowa konstrukcja
Wysoka niezawodność i stabilność


Aplikacje
Aplikacje

CWDM System
PON sieci
CATV linki


Zgodności
Zgodności

√ Telcordia GR-1209-CORE-2001
√ Telcordia GR-1221-CORE-1999
√ RoHS


Dane techniczne

Specyfikacja



Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę fachową, SOPO jest znany jako jeden z największych producentów 4,8,16ch-cwdm-mux-demux-cwdm-module sfp mini cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm za swoją wysoką jakość i niskie ceny produktów i doskonała obsługa. Należy kupić tanie produkty wyprodukowane w Chinach z naszej fabryki.

Hot Tags: 4,8,16CH-CWDM-MUX-Demux-CWDM-module SFP mini cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm producentów, fabryki, w Chinach, jakość, niskie ceny, Tanie
Produkty powiązane
Skontaktuj się z nami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Chiny

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

Adres e-mail: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop