A1X1B Fiber Optic Mechanial Gigabit przełącznik mikro i Gigabyte Ethernet Switch

A1X1B Fiber Optic Mechanial Gigabit przełącznik mikro i Gigabyte Ethernet Switch

Opis 1 x 1 mechaniczne optyczne przełącznik łączy optycznych kanałów, przekierowując przychodzący sygnał optyczny do włókna wybranych danych wyjściowych.

Function

Opis
1 x 1 mechaniczne optyczne przełącznik łączy optycznych kanałów przekierowując przychodzący sygnał optyczny do włókna wybranych danych wyjściowych. Jest to osiągane przy użyciu patent optyczno mechaniczny zastrzeżonych konfiguracji i aktywowane przez sygnał sterowania elektrycznego.
1 x 1 mechaniczne optyczne przełącznik obsługuje wszystkie długość fali w 1260nm ~ 1650nm, oferuje Ultra-wysoką niezawodność, straty, szybkiego przełączania prędkości, jak również wydajność dwukierunkowy. Optyczne przełączniki są szeroko stosowane do sieci optycznej, ochrony, nadajnik i odbiornik, System testów sieci i elektroinstalacyjnych.
Funkcje
• Niska tłumienność
• Szeroki zakres długości fali
• Niskie Crosstalk
• Wysoka stabilność, niezawodność
• Darmowe epoksydowa na ścieżce optycznej
• Skupienie się i bez podtrzym.
Aplikacje
• Blokowanie kanałów
• Konfigurowalne dodać i upuść
• System monitorowania
• Instrumentacja

Dane techniczne

Parametr


FY - 1 × 1T

Zakres długości fali

nm

850

1260~1650

Długość fali pracy

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Tłumienność

dB

Typ:0.5 Max: 0,8

Typ:0.4 Max: 0,6

Straty odbiciowe

dB

SM≥50、MM≥30

Crosstalk

dB

SM≥70、MM≥65

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Powtarzalność

dB

≤±0.02

Zasilanie

V

3.0 lub 5.0

Okres istnienia

Razy

≥107

Czas prze

MS

≤8

Moc transmisji

mW

≤500

Temperatura pracy

-20~+70

Temperatura przechowywania

-40~+85

Wymiar

mm

(L) 27 × (W) 12,6 X (H) 8.0 (±0. 2)

Specyfikacja może ulec zmianie bez powiadomienia.

Powyżej specyfikacji są dla urządzenia bez łącznika.

Szpilki

Typu

Kod PIN

Napęd elektryczny

Status czujnika

1×1


PIN 1

PIN 5

PIN 6

PIN 10

PIN 2-3

PIN 3-4

PIN 7-8

Pin 8-9

Zatrzaskiwania

P1-P2

V +

GND

--

--

Otwarte

Zamknij

Zamknij

Otwarte

Zamknij światło

--

--

GND

V +

Zamknij

Otwarte

Otwarte

Zamknij

Nieblokujące

P1-P2

V +

--

--

GND

Otwarte

Zamknij

Zamknij

Otwarte

Zamknij światło

--

--

--

--

Zamknij

Otwarte

Otwarte

Zamknij

Droga optyczna

Dane techniczne

Napięcie

Prąd

Odporność na

5V zatrzaskiwania

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V bez blokady

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V zatrzaskiwania

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V nieblokujące

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Informacje o zamawianiu

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Tryb

Długość fali

Z napięciem

Model kontroli

Włókna typu

Włókna
Średnica

Długość włókien

Złącze

S = SM
M = MM

85 = 850 nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = inni

3 = 3V
5 = 5V

L = zatrzaskiwania
N = bez -
Zatrzaskiwania

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = inni

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 mm
30 = 3.0 mm
X = inni

1 = 1 m
2 = 1,5 m
X = inni

0 = brak
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = ST/PC
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = inni

PDF
1 x 1 mechaniczne włókna światłowodowe przełącznik

Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę fachową, SOPO jest znany jako jeden z największych producentów a1x1b fiber optic mechanial przełącznik mikro i gigabyte przełącznik gigabit ethernet dla jego wysokiej jakości i produktów o niskiej cenie i doskonała obsługa. Należy kupić tanie produkty wyprodukowane w Chinach z naszej fabryki.

Hot Tags: a1x1b włókna światłowodowe mechanial gigabit przełącznik mikro i gigabyte ethernet przełączania producentów, fabryki, wykonane w Chinach, jakość, niskie ceny, Tanie
Produkty powiązane
Skontaktuj się z nami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Chiny

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

Adres e-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop