Najlepsze zasilany optyczny kabel drut PLC Bean Splitter planarne Lightwave obwodu Splitter 2 w 1 z ceny

Najlepsze zasilany optyczny kabel drut PLC Bean Splitter planarne Lightwave obwodu Splitter 2 w 1 z ceny

Opis planarne lightwave obwodu (PLC) splitter jest typu urządzenia zarządzania moc optyczna, która jest zmyślony przy pomocy krzemionki optyczne

Function

Opis
Planarne lightwave obwodu (PLC) splitter jest typu urządzenia zarządzania moc optyczna, która jest zmyślony przy pomocy Technologia falowodu optycznego krzemionki. Posiada niewielkie rozmiary, wysoka niezawodność, szerokim zakresie długości fali i równomierna kanału do kanału i jest szeroko stosowany w sieci PON sobie sprawę, podział mocy sygnału optycznego. zapewnia całą serię 1xN i 2xN splitter produktów, które są dostosowane do konkretnych zastosowań.
Wszystkie produkty spełniają wymagania GR-1221-CORE i GR-1209-CORE.
Funkcje
• Niska tłumienność
• Niskie PDL
• Kompaktowa konstrukcja
• Dobry-do kanałowe jednolitości
• Szeroki roboczy fali: od 1260nm do 1650nm
• Szeroki zakres temperatury pracy: od - 40 ° c do 85 ° c
• Wysoka niezawodność i stabilność
Aplikacje
• Systemy FTTX
• Sieci PON
• CATV linki
• Sygnał optyczny dystrybucji
Zgodności
• Telcordia GR-1209-CORE
• Telcordia GR-1221-CORE
• RoHS

Dane techniczne

1 × N PLC Splitter

Parametry

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

1×128

Długość fali pracy
(nm)

1260~1650

Włókna typu

G657A1 lub odbiorcy określonego

Tłumienność
(dB) (P/S Grade)

3.8/4.0

7.1/7.3

10.2/10.5

13.5/13.7

16.5/16.9

20.5/21.0

23.8/24.2

Utraty jednolitości (dB)

0.4

0.6

0.8

1.2

1.5

2.0

2.5

Loss(dB) zależy od polaryzacji

0.2

0.2

0.2

0.25

0.3

0.35

0.4

Straty odbiciowe (dB)
(P/S Grade)

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

Kierunkowość (dB)

55

55

55

55

55

55

55

Utraty zależne od długości fali (dB)

0.3

0.3

0.3

0.5

0.5

0.5

0.5

Odporność na temperaturę
(-40 ~ 85 ℃) (dB)

0.4

0.4

0.4

0.5

0.5

0.5

0.5

Temperatura pracy (℃)

-40~85

Temperatura przechowywania
(℃)

-40~85

Wymiary urządzenia
(mm)

40×4×4

40×4×4

40×4×4

50×4×4

50×7×4

60×12×4

N/D!

Wymiar modułu
(mm)

100×80×10

100×80×10

100×80×10

120×80×18

140×115×18

140×115×18

140×115×18

Mini-moduł Wymiary (mm)

50×7×4

50×7×4

50×7×4

60×12×4

80×20×6

100×40×6

N/D!

1. określona bez złącza.

2. dodać dodatkowe 0.15dB straty na złącze.

3. 2xN PLC Splitter specyfikacje odnoszą się do szczegółowego dokumentu PDF.

Informacje o zamawianiu

PLC

XXXX

X

X

X

X

X

X

Port

Pigtall styl wprowadzania

Złącze wejściowe

Wyjście Pigtll
Styl

Długość włókien

Dane wyjściowe
Złącze

Rodzaj opakowania

PLC

0102 = 1 x 2
0104 = 1 x 4
0108 = 1 x 8
0116 = 1 x 16
0132 = 1 x 32
0164 = 1 x 64
1128 = 1 x 128
0204 = 2 x 4
0208 = 2 x 8
0216 = 2 x 16
0232 = 2 x 32
0264 = 2 x 64
2128 = 2 x 128

0 = gołe włókna
1 = 900um
Z luźną tubą
2 = 900umJacket
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 = brak
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/PC
4 = FC/APC
5 = ST
6 = LC
7 = LC/APC
8 = E2000
S = specjalne

0 = gołe włókna
1 = 900um
Z luźną tubą
2 = 900um
Kurtka
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 = 0,5 m
1 = 1 m
2 = 1,5 m
3 = 2 m
4 = 3 m
5 = 4 m
S = specjalne

0 = brak
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/PC
4 = FC/APC
5 = ST/PC
6 = LC/PC
7 = LC/APC
8 = E2000
S = specjalne

A = 4 X 4 X 40
B = 4 X 7 X 50
C = 4 X 12 X 60
D = 4 X 7 X 60
E = 6 X 20 X 80
F = 100 X 80 X 10
G = 120 X 80 X 18
H = 140 X 115 X 18
I = 19andquot; 1U Rack
S = specjalne

PDF
Splitter PLC (planarne Lightwave obwodu Splitter)


Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę fachową, SOPO jest znany jako jeden z największych producentów najlepszych zasilany kabel optyczny drutu plc fasoli splitter planarne lightwave obwodu rozdzielacz 2 w 1 się cenę za swoją wysoką jakość i niskie ceny produktów i doskonała obsługa. Należy kupić tanie produkty wyprodukowane w Chinach z naszej fabryki.

Hot Tags: najlepsze zasilany kabel optyczny drutu plc fasoli splitter planarne lightwave obwodu rozdzielacz 2 w 1 się cen producentów, fabryki, wykonane w Chinach, jakość, niskie ceny, Tanie
Produkty powiązane
Skontaktuj się z nami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Chiny

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

Adres e-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop