Bidi SFP 4G SFP 4 g 1 g 100 m Xfp SFP Sdhsonet moduł nadawczo-odbiorcze

Bidi SFP 4G SFP 4 g 1 g 100 m Xfp SFP Sdhsonet moduł nadawczo-odbiorcze

Wprowadzenie 1、product: BIDI SFP SDHSONET jest moduł transceivera 2.67 Gb/s serii Multi-Rate integruje optyka elektronika

Function

Wprowadzenie 1、product:BIDI SFP SDHSONET jest moduł transceivera 2.67Gb/s serii Multi-Rate integruje optyka elektronika

BIDI SFP SDHSONET

BIDI Multi-Rate serii 2.67 Gb/s moduł transceivera integruje optyka i elektronika w małej formie

WspółczynnikPluggable (SFP)pakiet. To jest Multisource umowy (MSA) kompatybilne i przeznaczone do

operacji w1310 nm i 1550 nm. Chociażzoptymalizowany pod kątem OC-48/STM-16,to zapewnia Multi-Rate

możliwości i mogą byćużywane z OC-3/STM-1(155 Mb/s) do 2,7 Gb/s.Transceiver SFP wielotaryfowe

zapewnia w pełniSONET Z OC-48interfejs zgodny z między warstwy fotonicznych SONET/SDH iThe

warstwie elektryczna. Jego mikroprocesorna podstawie modułoweprojekt implementuje wszystkie funkcje określone w

SFP MSA zgodneSzeregowy cyfrowy 2-przewodoweDiagnostyka, monitorowanie interfejsu dla transceiverów optycznych.

OC-48 / STM-16 – linia sieci z transmisjiprędkości do 2488.32 MB/s

(udźwig: 2405.376 Mbit/s; obciążenie: 82.944 Mbit/s). OC-3/STM-1 jest siećLinia zSkrzynia biegów

prędkości do 155.52 MB/s (udźwig: 148.608 Mbit/s; obciążenie: 6.912 Mbit/s,w tym ścieżka obciążenie)

za pomocąŚwiatłowody. W zależności od systemu OC-3 jest również znany jako STS-3(elektrycznych poziomu) i STM-1

(SDH).Te moduły są równieżużywane dla aplikacji Fast Ethernet. OC-12 lubSTM-4 jest linia sieci

z prędkością transmisji do 622.08 MB/s(udźwig: 601.344 Mbit/s;obciążenie: 20.736 Mbit/s).

2、Product parametr:BIDI SFP SDHSONET jest moduł transceivera 2.67Gb/s serii Multi-Rate integruje optyka elektronika

1234
5678
9101112
13141516

3. produktu funkcji:BIDI SFP SDHSONET jest moduł transceivera 2.67Gb/s serii Multi-Rate integruje optyka elektronika

·1-FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

· Sbi/Upto2.67Gb-directionaldatalinks

· MultirateforSONETOC-48/SDHSTM-16, FibreChannel1x/2 x, 1000BASE, STM-1/OC3, OC12-STM-4

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Pojedynczy + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85C, - 40to85CCaseoperationtemperatureranges.

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

4、, wysyłka i obsługa:BIDI SFP SDHSONET jest moduł transceivera 2.67Gb/s serii Multi-Rate integruje optyka elektronika

(1) płatne:

2 Wysyłka:

(3) serwis:

5、 zalecenia:BIDI SFP SDHSONET jest moduł transceivera 2.67Gb/s serii Multi-Rate integruje optyka elektronika

1)SGMII SFP jest standardowy identyfikator seryjny zgodny z SFP MSA podstawowej - 100 projektowania aplikacji fx

2)100Base-SX jest wersja Fast Ethernet przez światłowód

3)SFP 4G SFP 4 g jest użycie włókien optycznych komunikacji i laser funkcji hotplug zasilania odbioru.

4)DWDM SFP służyć z włókna pojedynczego DWDM i podwójne DWDM system

5)CWDM SFP specjalne CWDM SFP TX i RX z tej samej długości fali

6)Kompaktowy SFP WPZIB ciasne, małe kształty mogą być wstawiane do WPZIB urządzenie nadawczo-odbiorcze

Opis
BIDI SFP + urządzenia nadawczo-odbiorcze są moduł transceiver Small Form Factor. To przeznaczone specjalnie dla dużych prędkości komunikacji aplikacji, które wymagają transmisji do 10.7Gbps, ona ma spełniać SFF 8472 i SFP + MSA. Moduł danych połączyć do 10km lub 40km w 9/125um światłowód jednomodowy. Optyczne wyjście może być wyłączona przez wejście LVTTL wysokiego poziomu logiczne z Tx wyłączyć. TX, usterek jest pod warunkiem, aby wskazać, że degradacja lasera. Fotowoltaicznego i utratę mocy sygnału (LOS) jest dostarczane do wskazują na utratę sygnał optyczny odbiornika lub stan łącza z partnerem.
Funkcje
• Do 10, 7Gbps dane dwukierunkowe łącza
• Zgodność z SFP + MSA z Podwójne złącze LC
laser DFB 1270/1330nm • nadajnik i odbiornik PIN 1330/1270nm
• Wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne
• Tryb single LC gniazdo dwukierunkowe urządzenie nadawczo-odbiorcze
• Pokój Jednoosobowy + 3.3V zasilacz i logiki LVTTL
• EEPROM z funkcjonalnością numer seryjny
Przypadku • zakres temperatur pracy:-5 ° C do 70 ° C
Aplikacje
• 10GBASE-BX 10.3125 GB/s
• 10GBASE-BX w 9.953Gbps
• 1000 Ethernet base-LX

Informacje o zamawianiu

Numer katalogowy

Szybkość transmisji danych

Odległość

Długość fali

Moc wyjściowa (dBm)

Czułość odbiornika (dBm)

DDMI

FBP-27339-10 xD

10 GB/s

10km

T1270 DFB R1330PIN

-6~-1

<-15

Y

FBP-33279-10 xD

10 GB/s

10km

T1330 DFB R1270PIN

-6~-1

<-15

Y

FBP-27339-40xD

10 GB/s

40km

T1270 DFB R1330PIN

-1~4

<-15

Y

FBP-33279-40xD

10 GB/s

40km

T1330 DFB R1270PIN

-1~4

<-15

Y

PDF
Transceiver SFP BIDI +

Wprowadzenie 1、product:SFP 4G SFP 4 g jest użycie włókien optycznych komunikacji i laser funkcji hotplug zasilania odbioru.

Seria 4G BIDI jest niewielkich czynnik podłączany moduł 4 x / 2 x / 1 x 1000BASE-BX. dwukierunkowa i Fibre Channel

Gigabit Ethernet pojedynczego włókna komunikacji. To złącze 20-pinowe SFP umożliwiające typu hot-plug

możliwości. Rozdziale Nadajnik wykorzystuje laser klasy 1 wg międzynarodowych standardów bezpieczeństwa

IEC 60825. Sekcji odbiornika wykorzystuje zintegrowany detektor przedwzmacniacz (IDP) montowane w optyczna

Nagłówek i ograniczanie IC wzmacniacz.

2、Product parametr:SFP 4G SFP 4 g jest użycie włókien optycznych komunikacji i laser funkcji hotplug zasilania odbioru.

1234
5678
9101112
13141516

3. produktu funkcji:SFP 4G SFP 4 g jest użycie włókien optycznych komunikacji i laser funkcji hotplug zasilania odbioru.

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb/s

· CompliantwithFibreChannelFC-PI400/200/100

· CompliantwithIEEE802.3ah-20041000BASE-BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Pojedynczy + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85Cor - 40to85CCaseOperationTemperatureRanges

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

4、, wysyłka i obsługa:SFP 4G SFP 4 g jest użycie włókien optycznych komunikacji i laser funkcji hotplug zasilania odbioru.

(1) płatne:

2 Wysyłka:

(3) serwis:

5、 zalecenia:SFP 4G SFP 4 g jest użycie włókien optycznych komunikacji i laser funkcji hotplug zasilania odbioru.

1)SGMII SFP jest standardowy identyfikator seryjny zgodny z SFP MSA podstawowej - 100 projektowania aplikacji fx

2)100Base-SX jest wersja Fast Ethernet przez światłowód

3)DWDM SFP

4)CWDM SFP

5)Kompaktowy WPZIB SFP

6)BIDI SFP SDHSONET

Wprowadzenie 1、product:100Base-SX jest wersja Fast Ethernet przez światłowód

IEEE 802.3z standard zawiera 1000BASE-SX dla transmisji przez wielomodowy, 1000BASE-LX

do transmisji przez światłowód 100BASE-FX jest wersja Fast Ethernet przez światłowód. To

używa 1300 nm bliskiej podczerwieni (NIR) długości fali światła za pośrednictwem dwóch nici z włókien optycznych, jeden dla

Receive(RX) i innych transmit(TX), 100BASE-SX jest wersja Fast Ethernet przez światłowód.

Używa dwóch aspektów multi-mode światłowodowych do odbierania i przekazywania. Eoptolink jest produkować kompletne

zakres dla FE i GE włókien optycznych urządzeń nadawczo-odbiorczych.

2、Product parametr:100Base-SX jest wersja Fast Ethernet przez światłowód

1234
5678
9101112
13141516

3. produktu funkcji:100Base-SX jest wersja Fast Ethernet przez światłowód

· OperatingDataRateupto1.25Gbps

· Upto160km

· Single3.3VPowerSupplyandLVTTLLogicInterface

· Hot-PluggableSFPFootprintDuplexLCConnector

· InterfaceClass1FDAandIEC60825-1LaserSafetyCompliant

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial:-40C ~ +85C

· CompliantwithSFPMSASpecification

· CompliantwithSFF-8472

4、, wysyłka i obsługa:100Base-SX jest wersja Fast Ethernet przez światłowód

(1) płatne:

2 Wysyłka:

(3) serwis:

5、 zalecenia:100Base-SX jest wersja Fast Ethernet przez światłowód

1)SGMII SFP jest standardowy identyfikator seryjny zgodny z SFP MSA podstawowej - 100 projektowania aplikacji fx

2)SFP 4G

3)DWDM SFP

4)CWDM SFP

5)Kompaktowy WPZIB SFP

6)BIDI SFP SDHSONET

BIDIFastandGigabitEthernetSFPisacompactopticaltransceiver, moduleusedinopticalcommunicationsforboth

telecommunicationanddatabidirectionalcommunicationsapplications.

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

·1310/1550,1490/1550,1310/1490,1510/1570orotherBOSATX/RXcombinationisavalableonrequest.

·upto160kmbidilink

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· RoHSCompliant

· Commercial0to70CorIndustrial-40to85CCaseOperationTemperaturerange

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

Seria 4G BIDI jest niewielkich czynnik podłączany moduł 4 x / 2 x 1 x Fibre Channel i Gigabit Ethernet 1000BASE-BX. Jednoosobowy

włókna komunikacji. To jest z SFP 20-stykowe złącza zezwalająca hot plug zdolności. Rozdziale Nadajnik używa klasy 1

Laser wg międzynarodowego bezpieczeństwa normy IEC 60825. Sectionuses odbiornik Zintegrowany detektor

przedwzmacniacz (IDP) montowane w optyczny nagłówka i ograniczanie IC wzmacniacz.

Funkcja

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb/s

· CompliantwithFibreChannelFC-PI400/200/100

· CompliantwithIEEE802.3ah-20041000BASE-BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Pojedynczy + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85Cor - 40to85CCaseOperationTemperatureRanges

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant


Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę fachową, SOPO jest znany jako jeden z największych producentów bidi sfp 4 g sfp 4 g 1 g 100 m xfp sdhsonet sfp moduł transceivera za swoją wysoką jakość i niskie ceny produktów i doskonała obsługa. Należy kupić tanie produkty wyprodukowane w Chinach z naszej fabryki.

Hot Tags: bidi SFP 4g SFP 4 g 1g 100m xfp SFP sdhsonet moduł transceivera producentów, fabryki, w Chinach, jakość, niskie ceny, Tanie
Produkty powiązane
Skontaktuj się z nami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Chiny

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

Adres e-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop