850 nm 1310nm, 1550nm Dual dostosowane 10g 2km, 80km, 40km, 300m i Oceń tryb urządzenie nadawczo-odbiorcze Gibc SFP 1000base Sx SFP Fiber CWDM

850 nm 1310nm, 1550nm Dual dostosowane 10g 2km, 80km, 40km, 300m i Oceń tryb urządzenie nadawczo-odbiorcze Gibc SFP 1000base Sx SFP Fiber CWDM

Opis SFP CWDM + urządzenie nadawczo-odbiorcze jest przeznaczony do SMF i działa przy nominalnej długości fali o długości fali CWDM

Function

Opis
Transceiver SFP CWDM + jest przeznaczony do SMF i działa przy nominalnej długości fali o długości fali CWDM. Urządzenie nadawczo-odbiorcze składa się z dwóch sekcji: sekcji nadajnik wykorzystuje DFB laser. I sekcji odbiornika składa się z fotodiody PIN zintegrowany z TIA. Wszystkie moduły spełniają klasy I laserowych wymagania bezpieczeństwa. Cyfrowa Diagnostyka funkcje są dostępne za pośrednictwem interfejsu szeregowego 2-przewodowe, jak określono w SFF-8472, który pozwala w czasie rzeczywistym dostęp do urządzenia parametry operacyjne, takie jak temperatura urządzenia nadawczo-odbiorczego, laser bias bieżącego, przekazywane mocy optycznej, odebranej mocy optycznej i napięcie zasilania urządzenia nadawczo-odbiorczego.
Funkcje
• Interfejs optyczny zgodny z IEEE 802.3ae
• Elektryczne interfejs zgodny z SFF 8431
• Specyfikacje zgodne z SFF 8472
• Hot plug
• Niskie zużycie energii
• Metalowa obudowa dla doskonałych osiągów w EMI
• Pokój Jednoosobowy + 3.3V zasilanie
• Wsparcie diagnostyczne cyfrowe monitorowanie interfejs
• Jeśli zakres temperatur: 0° C do 70° C
• RoHS 6 zgodne i prowadzić wolna
• Spełniają Klasa I bezpieczeństwa requrement
Aplikacje
• 10GBASE Ethernet, Fiber Channel
• Sieci szybkich pamięci masowej, SAN Fiber Channel
• Komputer klastra Cross-connect
• Szybki danych niestandardowych rur

Informacje o zamawianiu

Numer katalogowy

Szybkość transmisji danych

Odległość

Długość fali

Moc wyjściowa
(dBm)

ReceiverSensitivity
(dBm)

DDMI

FCP-xx9-10 xD

10 GB/s

10km

CWDM DFB

-6~-1

< -15, PIN

N(Y)

FCP-xx9-20xD

10 GB/s

20km

CWDM DFB

-6~-1

< -16, PIN

N(Y)

FCP-xx9-40xD

10 GB/s

40km

CWDM DFB

-1~4

< -15, PIN

N(Y)

FDP-xx9-80xD

10 GB/s

80km

CWDM DFB

0~5

< -23, APD

N(Y)

PDF
Transceiver SFP CWDM +

Opis produktu

SFP-1080-Cxx jest CWDM 10G SFP + moduł optyczny. Jest on dostępny dla wszystkich 8 andquot; mainandquot; 1471nm kanałów CWDM do długości fali 1611nm.
Urządzenie nadawczo-odbiorcze obsługuje wszystkie 10G ocenione prędkości dla sieci Ethernet, SONET, SDH lub Fibre Channel.
SFP-1080-Cxx jest ogólne numer części, stanowiących kombinację dwóch cyfr, które definiują wavelegth używane.
Na przykład SFP-1080-C47 jest transceiver SFP CWDM + działa 1471nm długości fali.
Są również dostępne CWDM Transceivery 10G dla kilku kanałów CWDM w 1270 do zakresu 1470nm. Ale te moduły są niewielkie i tylko dostępne
na specjalne zamówienie. Prosimy oSkontaktuj się z namii uzyskiwanie informacji o dostępności takich modeli.

Przetestowane i stwierdzono zgodny na różnych 10G przełączniki Ethernet z Cisco, Juniper, Force10, Edge-Core i innych producentów.

SFP-1080-Cxx 10G SFP + CWDM 80 Km dane techniczne urządzenia nadawczo-odbiorczego

Wchodzą w skład faktorSFP
Prędkość9,95 10.3 Gb/s
Optyczne złączepodwójny LC
Zasięg działania80 km
Zasilaniapojedynczy 3.3V
ZgodnościMSA SFF-8431, RoHS
Tryb pracyKanałów CWDM ITU
Włókna typuJednomodowe 9/125um
Długość faliCWDM ITU siatki (1471 ~ 1611nm)
Cyfrowy diagnostyczneTak (SFF-8472 zgodny z)

Dwutaryfowe 1000BASE-SX i 10GBASE-SR SFP + urządzenie nadawczo-odbiorcze (MMF, 850 nm, 300m, LC, DOM)

Szczegóły produktu

Numer części

SFP-10GSR-85

Nazwa dostawcy

Fiberstore

Typ formularza

SFP +

Szybkość przesyłania danych maks

1 / 10.3Gbps

Długość fali

850 nm

Kabel max odległość

300m nad MMZH OM3

Interfejs

LC duplex

Elementy optyczne

VCSEL 850 nm

Typ kabla

MMF

DOM pomocy

Tak

TX Power

-6 ~-1dBm

Czułość odbiornika

andlt; -11.1dBm

Zakres temperatur użytkowych

0 do 70° C (32 do 158° F)

Kod taryfy celnej HTS

8517706000

OEM andamp; Celne

Partnerstwo z wiele światowej klasy OEM producentów ponad 8 lat, Sopofiber jest w stanie zapewnić dostosowanych i opłacalnych rozwiązań wysokiej jakości dla wszystkich potrzeb i specyfikacji, w tym optyczne projekt, konstrukcję mechaniczną, płyty obwodów drukowanych (PCB) układ i projekt elektryczny, oprogramowanie andamp; Firmware'u, zintegrowanego zestawu, określonej etykiety, itp. Z zalegającą sprzedaży oraz opinie klientów korzystne Sopofiber rozwija się szybko na świecie i staje się wiodącym dostawcą branży komunikacji optycznej. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami, prosimy o kontakt z nami.

Andamp opakowania; Etykietowanie

To łatwe do podjęcia i dobrze chronione urządzenie nadawczo-odbiorcze pakiet został oznakowany i oznaczone bysopofiberas domyślne. Niestandardowe etykiety lub pakiet rozwiązania są dostępne jako żądanie.

10G SFP + Transceiver (MMF, 1310nm, 2km, LC, DOM)

Szczegóły produktu

Numer części

SFP-10GLRM-31

Nazwa dostawcy

Fiberstore

Typ formularza

SFP +

Szybkość przesyłania danych maks

10 GB/s

Długość fali

1310nm

Kabel max odległość

2km

Interfejs

LC duplex

Elementy optyczne

FP 1310nm

Typ kabla

MMF

DOM pomocy

TAK

TX Power

-6.5 ~-0.5dBm

Czułość odbiornika

andlt; -10dBm

Zakres temperatur użytkowych

0 do 70° C (32 do 158° F)

Kod taryfy celnej HTS

8517706000


10GBase-LR SFP + urządzenie nadawczo-odbiorcze (SMF, 1310nm, 10 Km, LC, DOM)

Szczegóły produktu

Numer części

SFP-10GLR-31

Nazwa dostawcy

Fiberstore

Typ formularza

SFP +

Szybkość przesyłania danych maks

10 GB/s

Długość fali

1310nm

Kabel max odległość

10km

Interfejs

LC duplex

Elementy optyczne

DFB 1310nm

Typ kabla

SMF

DOM pomocy

Tak

TX Power

-8,2 ~ 0.5dBm

Czułość odbiornika

andlt; -14.4dBm

Zakres temperatur użytkowych

0 do 70° C (32 do 158° F)

Kod taryfy celnej HTS

8517706000


10G SFP + Transceiver (SMF, 1550nm, 100km, LC, DOM)

Szczegóły produktu

Numer części

SFP-10GZRC-55

Nazwa dostawcy

Fiberstore

Typ formularza

SFP +

Szybkość przesyłania danych maks

10 GB/s

Długość fali

1550nm

Kabel max odległość

100km

Interfejs

LC duplex

Elementy optyczne

EML 1550nm

Typ kabla

SMF

DOM pomocy

Tak

TX Power

-1.5 ~ 5dBm

Czułość odbiornika

andlt; -24.5dBm

Zakres temperatur użytkowych

0 do 70° C (32 do 158° F)

Kod taryfy celnej HTS

8517706000


Wprowadzenie 1、product:CWDM SFP specjalne CWDM SFP TX i RX z tej samej długości fali

CWDM SFP małych form-factor pluggable (SFP) jest kompaktowy transceiver optyczny używany w optyczny

komunikacji dla telekomunikacji i danych aplikacji komunikacyjnych na CWDM

SFP 1270, CWDM SFP 1290, CWDM SFP 1310, CWDM SFP 1330, SFP CWDM 1350, CWDM SFP

1370, CWDM SFP 1390, CWDM SFP 1410, CWDM SFP 1430, CWDM SFP 1450 SFP CWDM 1470,

SFP CWDM 1490, SFP CWDM 1510, SFP CWDM 1530, SFP CWDM 1550, SFP CWDM 1570,

SFP CWDM 1590, CWDM SFP 1610. Długość fali. Jest to popularny przemysł format obsługiwany przez wiele

Fiber optic numerowi dostawców. Nadawczo-odbiorcze SFP są przeznaczone do obsługi SONET/SDH, Gigabit Ethernet,

Fibre Channel i innych standardów komunikowania nadawczo-odbiorcze SFP są dostępne z różnych

różne typy nadajnik i odbiornik, dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać odpowiednie urządzenie nadawczo-odbiorcze dla każdego łącza

zapewnienie wymaganej optyczne ponad dostępny światłowód. Nadawczo-odbiorcze SFP są komercyjnie

dostępne z możliwością dla datarates do 10 Gbit/s SFP +.

BIDI CWDM SFP specjalna SFP CWDM, TX i RX z tej samej długości fali, używany w przypadkach były

itand #39; s potrzebne do uruchomienia kanału 1 18 g w jednego włókna. Chodzi o nadchodzących Warkoczyki LC/APC lub SC/APC

wyjście z portu urządzenia nadawczo-odbiorczego.

2、Product parametr:CWDM SFP specjalne CWDM SFP TX i RX z tej samej długości fali

1234
5678
9101112
13141516

3. produktu funkcji:CWDM SFP specjalne CWDM SFP TX i RX z tej samej długości fali

· Hot-PluggableSFPFootprintLCOpticalTransceiver

· CanbeusedwithsinglefiberCWDMsystemordualfiberCWDMsystem

·100Mb ~ 10Gbspeedrates

· MSAcompatible SmallForm-FactorPluggable (SFP)

· CompliantwithIEEE802.3zGigabitEthernet1000BASE-ZX

· CompliantwithFibreChannel1XSM-LC-LFC-PI

·18Wavelength (λ): 1270nmto1610nmCWDMDFBLDTransmitter

· Upto41dB/1g,35dB/2.67G,47dB/100MBPowerBudgetatLeast

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Pojedynczy + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70oCor-40to85oCoperationtemperaturerange.

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC-60825Compliant

4、, wysyłka i obsługa:CWDM SFP specjalne CWDM SFP TX i RX z tej samej długości fali

(1) płatne:

2 Wysyłka:

(3) serwis:

5、 zalecenia:CWDM SFP specjalne CWDM SFP TX i RX z tej samej długości fali

1)SGMII SFP jest standardowy identyfikator seryjny zgodny z SFP MSA podstawowej - 100 projektowania aplikacji fx

2)100Base-SX jest wersja Fast Ethernet przez światłowód

3)SFP 4G SFP 4 g jest użycie włókien optycznych komunikacji i laser funkcji hotplug zasilania odbioru.

4)DWDM SFP służyć z włókna pojedynczego DWDM i podwójne DWDM system

5)Kompaktowy WPZIB SFP

6)BIDI SFP SDHSONET

10GBase-SR SFP + urządzenie nadawczo-odbiorcze (MMF, 850 nm, 300m, LC, DOM)

Szczegóły produktu

Część Nunmber

SFP-10GSR-85

Nazwa dostawcy

Fiberstore

Typ formularza

SFP +

Szybkość przesyłania danych maks

10.3125Gbps

Długość fali

850 nm

Kabel max odległość

300m nad MMZH OM3

Interfejs

LC duplex

Elementy optyczne

VCSEL 850 nm

Typ kabla

MMF

DOM pomocy

Tak

TX Power

-6 ~-1dBm

Czułość odbiornika

andlt; -11.1dBm

Zakres temperatur użytkowych

0 do 70° C (32 do 158° F)

Kod taryfy celnej HTS

8517706000


Transceiver XFP 10GBase-ZR (SMF, 1550nm, 80km, LC, DOM)

Szczegóły produktu

Numer części

XFP-10GZR-55

Nazwa dostawcy

Fiberstore

Typ formularza

XFP

Szybkość przesyłania danych maks

10 GB/s

Długość fali

1550nm

Kabel max odległość

80km

Interfejs

LC duplex

Elementy optyczne

EML 1550nm

Typ kabla

SMF

DOM pomocy

Tak

TX Power

0 ~ 4dBm

Czułość odbiornika

andlt;-24dBm

Zakres temperatur użytkowych

0 do 70° C (32 do 158° F)

Kod taryfy celnej HTS

8517706000


Transceiver 10GBase-ER X2 (SMF, 1550nm, 40 km, SC, DOM)

Szczegóły produktu

Numer części

X2-10GER-55

Nazwa dostawcy

Fiberstore

Typ formularza

X2

Szybkość przesyłania danych maks

10 GB/s

Długość fali

1550nm

Kabel max odległość

40km

Interfejs

SC duplex

Elementy optyczne

EML 1550nm

Typ kabla

SMF

DOM pomocy

Tak

TX Power

-4.7 ~ 4dBm

Czułość odbiornika

andlt; -15.8dBm

Zakres temperatur użytkowych

0 do 70° C (32 do 158° F)

Kod taryfy celnej HTS

8517706000


10GBase-SR X2 Transceiver (MMF, 850 nm, 300 m, SC, DOM)

Szczegóły produktu

Część Nunmber

X2-10GSR-85

Nazwa dostawcy

Fiberstore

Typ formularza

X2

Szybkość przesyłania danych maks

10 GB/s

Długość fali

850 nm

Kabel max odległość

300m

Interfejs

SC duplex

Elementy optyczne

VCSEL 850 nm

Typ kabla

MMF

DOM pomocy

Tak

TX Power

-7.3 ~-1.2dBm

Czułość odbiornika

andlt; -11.1dBm

Zakres temperatur użytkowych

0 do 70° C (32 do 158° F)

Kod taryfy celnej HTS

8517706000


10GBase-ER SFP + urządzenie nadawczo-odbiorcze (SMF, 1550nm, 40km, LC, DOM)

Szczegóły produktu

Numer części

SFP-10GER-55

Nazwa dostawcy

Fiberstore

Typ formularza

SFP +

Szybkość przesyłania danych maks

10 GB/s

Długość fali

1550nm

Kabel max odległość

40km

Interfejs

LC duplex

Elementy optyczne

EML 1550nm

Typ kabla

SMF

DOM pomocy

Tak

TX Power

-4.7 ~ 4dBm

Czułość odbiornika

andlt; -15.8dBm

Zakres temperatur użytkowych

0 do 70° C (32 do 158° F)

Kod taryfy celnej HTS

8517706000



Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę fachową, SOPO jest dobrze znany jako jeden z największych producentów dostosowanych 10 g 2 km, 80 km, 40 km, 300 m 850 nm 1310nm, 1550nm przyśpieszania 1000base sx sfp cwdm gibc sfp urządzenie nadawczo-odbiorcze tryb fiber dla jego wysokiej jakości i produktów o niskiej cenie i doskonała obsługa. Należy kupić tanie produkty wyprodukowane w Chinach z naszej fabryki.

Hot Tags: dostosować 10g 2km, 80km, 40km, 300m 850 nm 1310nm, 1550nm podwójny Oceń 1000base sx SFP fiber cwdm gibc SFP transiwer tryb producentów, fabryki, wykonane w Chinach, jakość, niskie ceny, Tanie
Produkty powiązane
Skontaktuj się z nami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Chiny

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

Adres e-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop