GBIC SFP 2km - 20km - 80km transiwera 100 specjalnych, 1000basesx 1310nm 1550nm SFP fali

GBIC SFP 2km - 20km - 80km transiwera 100 specjalnych, 1000basesx 1310nm 1550nm SFP fali

Transceiver SFP 100Base-ZX (SMF, 1550nm, 80km, LC, IND) produktu szczegóły OEM i celnej współpracując z wiele światowej klasy producentów OEM ponad 8 lat.

Function

Transceiver SFP 100Base-ZX (SMF, 1550nm, 80km, LC, IND)

Szczegóły produktu

Część Nunmber

SFP03-100ZX-55

Nazwa dostawcy

Fiberstore

Typ formularza

SFP

Szybkość przesyłania danych maks

100 MB/s

Długość fali

1550nm

Kabel max odległość

80km

Interfejs

LC duplex

Elementy optyczne

DFB 1550nm

Typ kabla

SMF

DOM pomocy

Nr

TX Power

-5 ~ 0dBm

Czułość odbiornika

andlt; -34dBm

Zakres temperatur przemysłowe

-40 do 85 ° C (-40 do 185 ° F)

Kod taryfy celnej HTS

8517706000

OEM andamp; Celne

Partnerstwo z wiele światowej klasy producentów OEM ponad 8 lat, Sopofiber jest w stanie zapewnić dostosowanych i opłacalnych rozwiązań wysokiej jakości dla wszystkich potrzeb i specyfikacji, w tym optyczne projekt, konstrukcję mechaniczną, płyty obwodów drukowanych (PCB) układ i projekt elektryczny, oprogramowanie andamp; Firmware'u, zintegrowanego zestawu, określonej etykiety, itp. Z zalegającą sprzedaży oraz opinie klientów korzystne Sopofiber rozwija się szybko na świecie i staje się wiodącym dostawcą branży komunikacji optycznej. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami, prosimy o kontakt z nami.

Andamp opakowania; Etykietowanie

To łatwe do podjęcia i dobrze chronione urządzenie nadawczo-odbiorcze pakiet został oznakowany i oznaczone bysopofiberas domyślne. Niestandardowe etykiety lub pakiet rozwiązania są dostępne jako żądanie.


100BASE-FX SFP SGMII urządzenie nadawczo-odbiorcze dla porty Gigabit Ethernet SFP (MMF, 1310nm, 2km, LC, IND)

Szczegóły produktu

Część Nunmber

SFP-GE-100FX

Nazwa dostawcy

Fiberstore

Typ formularza

SFP

Szybkość przesyłania danych maks

100 MB/s

Długość fali

1310nm

Kabel max odległość

2km

Interfejs

LC duplex

Elementy optyczne

FP SGMII

Typ kabla

MMF

DOM pomocy

Nr

TX Power

-19 ~-14dBm

Czułość odbiornika

andlt; -30dBm

Zakres temperatur przemysłowe

-40 do 85 ° C (-40 do 185 ° F)

Kod taryfy celnej HTS

8517706000

Transceiver SFP 100Base-LX (SMF, 1310nm, 20km, LC, IND)

Szczegóły produktu

Część Nunmber

SFP03-100LX-31

Nazwa dostawcy

Fiberstore

Typ formularza

SFP

Szybkość przesyłania danych maks

100 MB/s

Długość fali

1310nm

Kabel max odległość

20km

Interfejs

LC duplex

Elementy optyczne

FP 1310nm

Typ kabla

SMF

DOM pomocy

Nr

Zakres temperatur przemysłowe

-40 do 85 ° C (-40 do 185 ° F)

Kod taryfy celnej HTS

8517706000

Transceiver SFP 100Base-LX (SMF, 1310nm, 15km, LC, IND)

Szczegóły produktu

Część Nunmber

SFP03-100LX-31

Nazwa dostawcy

Fiberstore

Typ formularza

SFP

Szybkość przesyłania danych maks

100 MB/s

Długość fali

1310nm

Kabel max odległość

15km

Interfejs

LC duplex

Elementy optyczne

FP 1310nm

Typ kabla

SMF

DOM pomocy

Nr

TX Power

-15 ~-8dBm

Czułość odbiornika

andlt; -28dBm

Zakres temperatur przemysłowe

-40 do 85 ° C (-40 do 185 ° F)

Kod taryfy celnej HTS

8517706000


Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę fachową, SOPO jest dobrze znany jako jeden z największych producentów gbic sfp 2 km - 20 km - 80 km transceiver special 100, Długość fali sfp 1310nm 1550nm 1000basesx na swoją wysoką jakość i niskie ceny produktów i doskonała obsługa. Należy kupić tanie produkty wyprodukowane w Chinach z naszej fabryki.

Hot Tags: GBIC 2km - 20km - 80km SFP urządzenie nadawczo-odbiorcze specjalnych 100, 1000basesx 1310nm 1550nm SFP fali producentów, fabryki, wykonane w Chinach, jakość, niskie ceny, Tanie
Produkty powiązane
Skontaktuj się z nami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Chiny

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

Adres e-mail: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop