Gbic mini-cwdm-mux-demux 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm moduł

Gbic mini-cwdm-mux-demux 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm moduł

Podstawowe informacje SOPOfiber ' s rozmiar Mini grubej fali dywizji Multiplexers(Mini CWDM, MCWDM), używasz zintegrowanych modułów optycznych

Function

Podstawowe informacje

Model NO.:MCWDMCertyfikat: ISO, RoHS
Stan: nowyZnak towarowy: Flyin
Pochodzenie: Shenzhen, Cn

SOPOfiberand #39; sMini rozmiar Multipleksery grubej podział długości fali (Mini CWDM, MCWDM), są zintegrowane moduły optyczne za pomocą SOPOfiberand #39; s własności optyczne Ława platforma, która może znacznie poprawić wydajność optyczna, a także obniżenie kosztów produkcji. W porównaniu do wspólnego standardowy moduł CWDM, SOPOfiberand #39; s Mini CWDM ma znacznie mniejszy rozmiar pakietu. Dużo miejsca mogą być zapisywane w aplikacji i w międzyczasie wydajność i parametry są znacznie lepsze. Wszystkie SOPOfiberand #39; s CWDM moduły są Telcordia kwalifikacje. (Poznaj TELCORDIA GR-1221-CORE)
Funkcje
Rozmiar mini
Wysoka niezawodność
Straty i lepszą jednorodność
Ultra wysokiej stabilności termicznej
Darmowe epoksydowych w ścieżce optycznej
Zgodny z RoHS
Aplikacje
CWDM System
Systemu CATV
Modernizacji sieci
Specyfikacja

ParametrJednostkiWartości




Numer kanałuCH488(+E1)8(+E2)

Centrum falinm1270, 12901610 lub 1271, 12911611




Pasma przepustowegoKanałyMin.nm+/-6.5


Uaktualnić portuMin.
1310+/-501260~1457


IzolacjiMUXKanałuMin.dB30

Nieprzylegające kanałuMin.40




Uaktualnić portuMin.15




DemuxKanałuMin.30



Nieprzylegające kanałuMin.40




Uaktualnić portuMin.15




TłumiennośćKanałyMax.dB1.01.51.61.8
Uaktualnić portuMax.

1.21.2

Falowanie w pasma przepustowegoMax.dB0.3



Zysk kierunkowyMin.dB50



Polaryzacja zależy od utratyMaxdB0.15



Rozrzut działa Tryb polaryzacjiMaxPS0.10(GD)



Straty odbicioweMin.dB45



Włókna typuCorning SMF-28 with900mmloose Sex





Długość włókienm1.0+/-0.1




Moc maksymalnąMaxmW500



Temperatura pracyandamp; #186; C-10~70




Temperatura przechowywaniaandamp; #186; C-40~85




Pakiet wymiarumm(L) 60 x (S) 29 x (H) 10




1. wszystkie specyfikacje obejmują wpływ temperatury roboczej i wszystkich państw polaryzacji.
2. wartości odwołuje się bez złącza i utrata wstawiania za parę złącze jest 0.20dB (typowe) i 0.30dB (maks.).
3. włókna długości zawiera gumowy i wyklucza łącznika.
Informacje o zamówieniu

MCWMXXXXXXXXX

Numer kanałuExpress Port1 kanałWłókna typuDługość włókienZłącza we/wy
04 = 4 kanał
08 = 8 kanałów
16 = 16-kanałowy
0 = brak
1 = 1310 (+/-50nm)
2 = (1260 ~ 1458nm)
S = specjalne
27 = 1270nm
...
47 = 1470nm
49 = 1490nm
...
61 = 1610nm
SS = specjalne
1 = gołe włókna
2 = 900um luźne tube
1 = 1 m
2 = 2 m
S = Określ
0 = brak
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = Określ


Rozmiar mini grubej fali dywizji Multiplexers(Mini CWDM, MCWDM), są zintegrowane moduły optyczne za pomocą naszej platformy zastrzeżonych Ława optyczna, która może znacznie poprawić wydajność optyczna, a także obniżenie kosztów produkcji. W porównaniu do wspólnego modułu standardowego CWDM, Flyinand #39; s Mini CWDM ma znacznie mniejszy rozmiar pakietu. Dużo miejsca mogą być zapisywane w aplikacji i w międzyczasie wydajność i parametry są znacznie lepsze. Wszystkie Flyinand #39; s CWDM moduły są Telcordia kwalifikacje. (Poznaj TELCORDIA GR-1221-CORE)

Funkcje

• Rozmiar mini

• Wysoka niezawodność

• Straty i lepszą jednorodność

• Ultra wysokiej stabilności termicznej

• Darmowe epoksydowych w ścieżce optycznej

• Zgodność z RoHS

Aplikacje

• Zgodność z RoHS

System • CATV

• Modernizacja sieci

Specyfikacja

Parametr

Wartości

Numer kanału

4

8

8 + E1

8 + E2

Centrum Wavelength(nm)

1270, 1290... 1610 lub 1271, 1291... 1611

Międzykanałowy (nm)

20

Passband(Nm)

Kanały

+/-6.5

Uaktualnić portu


1310+/-50

1260~1457

Isolation(DB)

Kanału

andgt; 30

Nieprzylegające kanału

andgt; 40

Uaktualnić portu

andgt; 15

Loss(dB) wstawiania

Kanały

1.0

1.5

1.6

1.8

Uaktualnić portu



1.2

1.2

ChannelRipple(dB)

andlt; 0,3

Włókna typu

Corning SMF-28 z luźną tubą 900mm

Loss(dB) zależy od polaryzacji

andlt; 0,15

Dispersion(ps) Tryb polaryzacji

andlt; 0,1

Directivity(DB)

andgt; 50

Powrót Loss(dB)

andgt; 45

Maksymalna moc (mW)

500

Temperature(℃) pracy

-5 ~ + 70

Magazyn Temperature(℃)

-40 ~ + 85

Pakiet Wymiary (mm)

P1: L44 x W25 x H6 P2: L53.8 x W28 x H8

P3: L54 x W32 x H7.4

Uwaga:

1. powyżej specyfikacji są dla urządzenia bez łącznika.

2. P1, P2: Wyjście włókien po obu stronach; P3: Włókna wyjście na jednej stronie.

Informacje o zamawianiu

MCWM

XX

X

XX

X

X

X

XX


Liczba kanałów

Express Port

1 kanał

Włókna typu

Długość włókien

Złącze

Rodzaj opakowania

04 = 4 kanał

08 = 8 kanałów

……

N = NChannel

0 = brak

1 = 1310 (+/-50nm)

2 = (1260 ~ 1458nm)

S = specjalne

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = specjalne

1 = gołe włókna

2 = 900um luźne tube

1 = 1 m

2 = 2 m

S = Określ

0 = brak

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

P1 = 44 x 25 x 6

P2 = 53,8 x 28 x 8

P3 = 54 x 32 x 7.4




Sopofiber oferuje pełny zakres z CWDM Mux-Demux i jednostek optyczne dodać upuść multipleksera (OADM) dla różnych rodzajów zastosowań i rozwiązań sieciowych. Niektóre najczęściej spotykane są: Gigabit andamp; 10G Ethernet, SDH/SONET, ATM, ESCON, Fibre Channel, FTTx i CATV.

Sopofiber i #39; Grubej fali dywizji multipleksera (CWDM Mux/Demux) wykorzystuje technologię cienkowarstwową powłokę i zastrzeżony projekt spoza flux metalu klejenie opakowań mikro optyki. Zapewnia kanał wysokiej izolacji, szeroki zespół, straty, niska temperatura wrażliwości i epoksydowych wolna droga optyczna. Nasze produkty CWDM Mux Demux zapewniają maksymalnie 16-kanałowy lub nawet kanał 18 Multiplexing na pojedyncze włókno.

Powodu straty jest potrzebne w sieci WDM, możemy również dodać "Skip składnik" w module CWDM Mux/Demux do zmniejszenia IL jako opcja. Standardowy typ pakiet CWDM Mux/Demux obejmują: pakiet pole ABS, LGX pakcage i 1U Rack 19".

Aplikacje

• Monitorowanie linii

• Sieci WDM

• Telekomunikacja

• Komórkowy aplikacji

• Włókna optyczne wzmacniacz

• Dostęp sieci

Dane techniczne

Parametr

4-kanałowy

8-kanałowy

16 kanałów

MUX

Demux

MUX

Demux

MUX

Demux

Kanał długość fali (nm)

1270~1610

Centrum fali dokładność (nm)

±0.5

Międzykanałowy (nm)

20

Kanał pasma przepustowego (@-0.5dB przepustowości (nm)

andgt; 13

Tłumienie (dB)

≤1.6

≤2.5

≤4.5

Jednolitość kanału (dB)

≤0.6

≤1.0

≤1.5

Kanał marszczyć (dB)

0.3

Izolacji (dB)

Obok

N/D!

andgt; 30

N/D!

andgt; 30

N/D!

andgt; 30

Non obok

N/D!

andgt; 40

N/D!

andgt; 40

N/D!

andgt; 40

Inertion utrata temperatury czułość (dB/℃)

andlt; 0,005

Długość fali temperatury przesunięcie (nm/℃)

andlt; 0,002

Strat zależy od polaryzacji (dB)

andlt; 0,1

Rozrzut działa Tryb polaryzacji

andlt; 0,1

Kierunkowość (dB)

andgt; 50

Powrót Loss(dB)

andgt; 45

Maksymalna moc (mW)

300

Opterating temperatury (℃)

-5~+75

Temperatura przechowywania (℃)

-40~85

Pakiet wymiar (mm)

L100 x W80 x H10

L 142 z x W102 x H14.5

Specyfikacja może ulec zmianie bez powiadomienia.

Powyżej specyfikacji są dla urządzenia bez łącznika.

Informacje o zamawianiu

CWDM

X

XX

X

XX

X

X

XX

Międzykanałowy

Liczba kanałów

Konfiguracja

1 kanał

Włókna typu

Długość włókien

Złącza we/wy

C = siatki CWDM

04 = 4 kanał

08 = 8 kanałów

16 = 16-kanałowy

18 = 18 kanał

N = N kanał

M = Mux

D = Demux

O = OADM

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = specjalne

1 = gołe włókna

2 = 900um luźne tube

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = Określ

0 = brak

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = Określ

Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę fachową, SOPO jest znany jako jeden z największych producentów mini-cwdm-mux-demux gbic moduł 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm za swoją wysoką jakość i niskie ceny produktów i doskonała obsługa. Należy kupić tanie produkty wyprodukowane w Chinach z naszej fabryki.

Hot Tags: Mini-cwdm-mux-demux gbic moduł 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm producentów, fabryki, wykonane w Chinach, jakość, niskie ceny, Tanie
Produkty powiązane
Skontaktuj się z nami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Chiny

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

Adres e-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop