RS232 do Rs 232 izolatora Opto Rs485 polaryzacji niewrażliwe optyczne izolator na białym tle Rs 232

RS232 do Rs 232 izolatora Opto Rs485 polaryzacji niewrażliwe optyczne izolator na białym tle Rs 232

Polaryzacji niewrażliwe izolatora optycznego funkcja ● wysoką izolację ● wstawiania Niskie straty ● wysokie straty odbiciowe ● niskie polaryzacji czułość aplikacji

Function

PolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Funkcja

●HighIsolation

●LowInsertionLoss

●HighReturnLoss

●LowPolarizationSensitivity

Aplikacje

●FiberopticAmplifiers

●CATVFiberopticLinks

●FiberopticSystemsTesting

●FiberopticLANSystems

●Telecommunications

PerformanceSpecifications

(Standard) Jednostopniowa

Parametr

Pgrade aby zaktualizować

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310or1550

TypicalIsolation(dB)

40

40

MinimumIsolation(dB)

30

28

TypicalInsertionLoss(dB)

0.35

0.45

MaximumInsertionLoss(dB)

0.5

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧65/60

≧55/55

PDL(DB)

≦0.05

≦0.1

PMD(DB)

0.2(0.05availableuponrequest)

Bandwidth(Nm)

-15 do + 15

OperatingTemperature(℃)

-10to + 75

StorageTemperature(℃)

-40do + 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ5.5xL30

PowerHandling(mW)

300

(Standard) DualStage

Parametr

Pgrade aby zaktualizować

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310or1550

TypicalIsolation(dB)

56

50

MinimumIsolation(dB)

45

42

TypicalInsertionLoss(dB)

0.5

0.5

MaximumInsertionLoss(dB)

0.7

0.8

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧65/60

≧55/55

PDL(DB)

≦0.05

≦0.1

PMD(DB)

0.05

Bandwidth(Nm)

-w okresie od 30do + 30

OperatingTemperature(℃)

-10to + 75

StorageTemperature(℃)

-40do + 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ5.5xL30

PowerHandling(mW)

300

1.At23℃overbandwidth

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL,operatingwavelengthrange,-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Długość fali

Gatunek

PigtailStyle

FiberLength

Pakiet

W / OutConnector

JEST = jednostopniowa

ID = Dualstage

13 = 1310nm

4 = 1480nm

5 = 1550nm

LB = LBand

P = Premium

A = GradeA

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1.0 m

2 = 1,5 m

3 = 2.0 m

4 = Customlength

B = Btype

0 = brak

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC



Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę fachową, SOPO jest znany jako jeden z największych producentów rs232 rs 232 izolatora opto rs485 polaryzacji niewrażliwe optyczne izolator na białym tle RS 232 dla jego wysokiej jakości i produktów o niskiej cenie i doskonała obsługa. Należy kupić tanie produkty wyprodukowane w Chinach z naszej fabryki.

Hot Tags: RS232 do rs 232 izolatora opto rs485 polaryzacji niewrażliwe optyczne izolator na białym tle rs 232 producentów, fabryki, wykonane w Chinach, jakość, niskie ceny, Tanie
Produkty powiązane
Skontaktuj się z nami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Chiny

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

Adres e-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop