Pojedynczy, podwójny etap izolator włókna światłowodowe laserowe oznakowanie maszyny ceny i używane diody impulsowe produktów światłowodowych

Pojedynczy, podwójny etap izolator włókna światłowodowe laserowe oznakowanie maszyny ceny i używane diody impulsowe produktów światłowodowych

Pojedyncze sceny izolatora 1. Opis: jednopoziomowe izolator jest rodzajem optyczne urządzenie pasywne

Function

JednopoziomoweIzolatora

1Opis

Jednopoziomowe izolator jest rodzajem optyczne urządzenie pasywne, jego podstawową funkcją jest do realizacji transferu pozytywny sygnał optyczny i hamują światło wstecznego.

2Funkcje

Niska tłumienność

wysoka izolacja

Wysokie straty odbiciowe

Niskie PDL

3Aplikacje

POWOŁYWANIE

System badania włókien optycznych

Systemu CATV

Telecom System

Sieci bezprzewodowej

4Dane techniczne

Parametr

Klasy P

Klasy A

Długość fali pracy(nm)

1310 lub 1550

Izolacji @ pasma przepustowego (dB)

≥40

≥38

Izolacji (dB)

≥32

≥30

Wstawiania utraty @ pasma przepustowego (dB)

0.35

0.5

Tłumienie (dB)

≤0.6

≤0.7

Straty odbiciowe (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0.05

andlt; 0,1

PMD (ps)

0,2 (0,05 dostępne na życzenie)

Zakres długości fali (nm)

±15

(Temperatura pracy)

-20 + 70

Temperatura przechowywania))

-40 + 85

Włókna typu

Corning SMF-28

Długość włókien (m)

1 metr każdym końcu

PakietWymiary (mm)

5.5×30

Wręczenie Power(mW)

300

Notatkiwithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

5Informacje dotyczące zamawiania:

Typu ISO

Długość fali pracy

Gatunek

Włókna typu

Długość włókien

Złącze

SIS =Pojedynczy

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L Band

S = specjalne

P = klasy P

Klasa = A

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1.0 m
2 = 1,5 m
3 = 2.0 m
4 = specjalne

0 = brak
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC

1Opis

Dwustopniowy izolator jest swego rodzaju składnika optycznego, jego podstawową funkcją jest do realizacji transferu pozytywny sygnał optyczny i hamują światło wstecznego.

2Dane techniczne

Parametr

Klasy P

Klasy A

Długość fali pracy(nm)

1310 lub 1550

Izolacji @ pasma przepustowego (dB)

≥55

≥53

Izolacji (dB)

≥46

≥45

Wstawiania utraty @ pasma przepustowego (dB)

0.5

0.6

Tłumienie (dB)

≤0.8

≤0.8

Straty odbiciowe (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0.05

andlt; 0,1

PMD (ps)

0,1 (0,05 dostępne na życzenie)

Zakres długości fali (nm)

±30

(Temperatura pracy)

-20 + 70

Temperatura przechowywania))

-40 + 85

Włókna typu

Corning SMF-28

Długość włókien (m)

1 metr każdym końcu

PakietWymiary (mm)

5.5×30

Wręczenie Power(mW)

300

Notatkiwithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

3Informacje dotyczące zamawiania:

Typu ISO

Długość fali pracy

Gatunek

Włókna typu

Długość włókien

Złącze

SIU =Podwójny

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L Band

S = specjalne

P = klasy P

Klasa = A

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1.0 m
2 = 1,5 m
3 = 2.0 m
4 = specjalne

0 = brak
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC


Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę fachową, SOPO jest znany jako jeden z największych producentów włókna pojedynczego, podwójnego etap izolator laserem światłowodowym znakowania w cenie maszyny i używane włókien światłowodowych diody impulsowe produktów wysokiej jakości i produktów o niskiej cenie i doskonała obsługa. Należy kupić tanie produkty wyprodukowane w Chinach z naszej fabryki.

Hot Tags: włókna pojedyncze, podwójne etap izolator laserem światłowodowym znakowania w cenie maszyny i używane włókien światłowodowych diody impulsowe producentów produktów, fabryki, wykonane w Chinach, jakość, niskie ceny, Tanie
Produkty powiązane
Skontaktuj się z nami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Chiny

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

Adres e-mail: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop